Trwa rok i obejmuje młodzież z terenu naszej parafii (klasy I szkoły średniej).

Zapisy na przygotowanie do bierzmowania rozpoczną się po zakończeniu roku szkolnego w sobotę 27 czerwca 2020 r.

Zapisy prowadzone będą wyłącznie poprzez specjalny formularz. Zapraszamy młodzież, która ukończyła 8. klasę Szkoły Podstawowej oraz starsze roczniki. Zapisy potrwają do końca sierpnia. Pierwsze spotkanie odbędzie się początkiem nowego roku szkolnego.

Odpowiedzialnym za przygotowanie młodzieży do bierzmowania w naszej parafii jest o. Tomasz Rojek OP.

Zapisz się

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach niezbędnych do przeprowadzenia rejestracji, sporządzenia i wydania stosownych zaświadczeń dla celów przygotowania młodzieży szkół średnich do przyjęcia sakramentu bierzmowania, prowadzonego przez Klasztor OO. Dominikanów w Rzeszowie ul. Dominikańska 15, 35-041 Rzeszów zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane przekazałem/przekazałam dobrowolnie i jestem poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie wglądu do danych i ich poprawiania.

Dorosłych przygotowuje o. Dominik Ornawka OP.

Młodzież spoza naszej parafii, chcąca przygotować się do bierzmowania i przyjąć sakrament w naszej parafii, zobowiązana jest do przedstawienia zgody od swojego proboszcza miejsca.

 

O SAKRAMENCIE BIERZMOWANIA – ZOBACZ