1. Kartki wypominkowe z wypisanymi imionami zmarłych można jeszcze składać w zakrystii bądź przez Internet. W intencji tych zmarłych odprawimy 12 Mszy św. tzw. Rocznych – w pierwsze poniedziałki miesiąca o godz. 18:00 – a przez cały listopad od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec z odczytywaniem imion zmarłych. Serdecznie zapraszamy do modlitwy.

2. Duszpasterstwo postakademickie – młodych dorosłych „Wiata” zaprasza w piątek 10 listopada na spotkanie integracyjno – zapoznawcze. Początek o godz. 19:00 w sali duszpasterstwa akademickiego.

3. W sobotę 11 listopada w Dzień Niepodległości zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Eucharystie sprawujemy jak w dni powszednie.

4. Również w sobotę 11 listopada o godz. 19:00 w ramach Rzeszów Jazz Festiwal serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na Zaduszki Jazzowe. Wyjątkowe spotkanie z harfą i elektroniką w przestrzeni naszej dominikańskiej świątyni. Wystąpi Agnieszka Grela-Fedkiewicz. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

5. Zachęcamy do zakupu kalendarza z ikonami z naszego kościoła na rok 2024 (fot. Tadeusz Poźniak). Kalendarz można nabyć w zakrystii i przez stronę naszego klasztoru. Koszt 30 zł.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie kościoła i klasztoru również za pośrednictwem „wirtualnej tacy” i wpłat na konto. Codziennie w intencji wszystkich ofiarodawców i darczyńców modlimy się w tygodniu podczas Mszy św. o godz. 12:00 i w niedziele na Mszy św. o godz. 13:00. Wielkie serdeczne Bóg zapłać za Wasze wsparcie!