1. W tym tygodniu odszedł od nas do wieczności nasz parafianin: śp. Józef Dzierżak. Powierzamy go Waszej modlitwie. (Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie – A światłość wiekuista niechaj mu świeci – Niech odpoczywa w Pokoju Wiecznym – Amen).

2. Przez całą niedzielę nasza grupa charytatywna św. Marcina de Porres zaprasza na charytatywny antykwariat. Wszystkie zebrane ofiary i datki zostaną przeznaczone dla najuboższych. Serdecznie zapraszamy do Antykwariatu wszystkich, którzy kochają książki i w ten sposób mogliby wesprzeć potrzebujących.

3. W najbliższy poniedziałek 6 lutego o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. Roczną za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych – przed Eucharystią odmówimy wspólnie różaniec w intencji zmarłych.

4. Duszpasterstwo postakademickie „Wiata” zaprasza w najbliższy piątek 10 lutego na kolejne spotkanie z cyklu: „O relacjach – Psychoterapia, po co Ci to?” Początek spotkania o godz. 19:00 w sali duszpasterstwa akademickiego. Zapraszamy.

5. W najbliższą sobotę 11 lutego obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. W tym dniu, podczas Mszy św. o godz. 12:00 będziemy modlić się szczególnie za wszystkie osoby chore w naszej Parafii. Po Eucharystii będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych.

6. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza w dniach 11-12 lutego na kolejne sesje grupowe i indywidualne zajęć TRE. Jest to metoda z zastosowaniem naturalnego mechanizmu regulującego poziom napięcia w ciele dla osób zestresowanych i nerwowych. Informacje oraz zapisy pod numerem telefonu w gablocie ( tel.: 692 318 024).

7. Pragniemy poinformować, że o. Tomasz Rojek OP zakończył pracę w naszym klasztorze i otrzymał asygnatę do klasztoru we Wrocławiu. Dziękujemy za jego posługę.

8. Do naszej Galerii OPe zapraszamy na nową wystawę fotografii Joanny Chrząszcz pt.: „W mroku” oraz na świeżo mieloną kawę i gorącą czekoladę.

9. Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie kościoła i klasztoru również za pośrednictwem „wirtualnej tacy” i wpłat na konto. Codziennie w intencji wszystkich ofiarodawców i darczyńców modlimy się w tygodniu podczas Mszy św. o godz. 12:00 i w niedziele na Mszy św. o godz. 13:00. Wielkie serdeczne Bóg zapłać za Wasze wsparcie!