1. W tym tygodniu odszedł od nas do wieczności nasz parafianin: śp. Artur Pawłowski. Powierzam go Waszej modlitwie. (Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie – A światłość wiekuista niechaj mu świeci – Niech odpoczywa w Pokoju Wiecznym – Amen).

2. W najbliższy poniedziałek 2 stycznia o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. Roczną za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych – przed Eucharystią odmówimy wspólnie różaniec w intencji zmarłych.

3. I tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, w tym tygodniu również nie będzie w naszym kościele dyżurów spowiedzi.

4. W piątek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Eucharystie w naszym kościele sprawujemy według porządku niedzielnego.

5. 6 stycznia nasze siostry przed każdą Mszą św. będą rozprowadzały kadzidło oraz kredę na Uroczystość Objawienia Pańskiego. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na duszpasterstwo dzieci prowadzone przez siostry.

6. W sobotę 7 stycznia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym oraz ewentualne zgłoszenie nowych chorych w zakrystii.

7. Rozpoczynamy „Kolędę” – wizytę duszpasterską naszych Parafian. Odbywać się ona będzie według terminów ustalanych z braćmi telefonicznie.

8. Od tego roku, na prośbę wielu osób, dołączamy jeszcze jedną intencję do Eucharystii o godz. 18:00, tym samym w tygodniu Msze święte w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 7:00, 12:00 i 18:00 – serdecznie Was wszystkich zapraszamy do udziału we wspólnych Eucharystiach również transmitowanych przez internet.

9. Kalendarze na Rok 2023 z ikonami z naszego kościoła oraz specjalną ikonkę Bożego Narodzenia (wykonaną przez osoby z niepełnosprawnością z ośrodka z Dębicy) można nabyć w zakrystii i drogą wysyłkową przez stronę naszego klasztoru. Wszystkie zebrane w ten sposób ofiary przeznaczone są na utrzymanie kościoła i klasztoru.

10. Do naszej Galerii OPe zapraszamy na: wystawę fotografii pt.: „Kroniki samochodowe” – fot. Wacława Nowackiego; oraz na świeżo mieloną kawę i gorącą czekoladę.

11. Wszystkich, którzy chcieliby wspólnie z nami pojechać wiosną na pielgrzymkę do Ziemii Świętej, Włoch i Libanu odsyłamy do strony internetowej naszego klasztoru rzeszow.dominikanie.pl na której można znaleźć wszystkie informacje dotyczące wyjazdów.

12. Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie kościoła i klasztoru również za pośrednictwem „wirtualnej tacy” i wpłat na konto. Codziennie w intencji wszystkich ofiarodawców i darczyńców modlimy się podczas Mszy św. o godz. 12:00 i w niedziele o godz. 13:00. Wielkie serdeczne Bóg zapłać za Wasze wsparcie!