1. Kartki wypominkowe z wypisanymi imionami zmarłych można jeszcze składać w zakrystii bądź przez internet. W intencji tych zmarłych odprawimy 12 Mszy św. tzw. Rocznych – w pierwsze poniedziałki miesiąca o godz. 18:00 – a przez cały listopad od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 odmawiać będziemy wspólnie różaniec z odczytywaniem imion zmarłych.

2. W zeszłym tygodniu nasza grupa charytatywna św. Marcina de Porres podczas charytatywnego antykwariatu zebrała ofiary i datki dla najuboższych w kwocie 6 124 zł. W imieniu wszystkich potrzebujących serdecznie dziękujemy za Waszą hojność.

3. Wznawiamy akcję „Świetlany recykling” polegającej na zbiórce wszystkich wypalonych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Ogarki można składać w zakrystii. Już dziękujemy za włączenie się w akcję.

4. Duszpasterstwo młodych dorosłych „Wiata” zaprasza w piątek 18 listopada na spotkanie z cyklu: „120, czyli wiara w punktach – dział drugi: Dziesięć przykazań” Początek o godz. 19:00 w części duszpasterskiej klasztoru – w sali duszpasterstwa akademickiego.

5. W każdą 3 sobotę miesiąca nasi Tercjarze dominikańscy zapraszają na nabożeństwo – modlitwę wstawienniczą za przyczyną św. Dominika o dar potomstwa dla małżeństw bezdzietnych oraz tych, które starają się o poczęcie; modlić się też będziemy za rodziców oczekujących dziecka. W najbliższą sobotę 19 listopada o godz. 11:30 przed ikoną św. Dominika. Intencje do modlitwy można składać w zakrystii bezpośrednio przed nabożeństwem i przez stronę internetową naszego klasztoru.

6. W najbliższą sobotę 19 listopada o godz. 19:00 w ramach Rzeszów Jazz Festiwal serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na Zaduszki Jazzowe. Wystąpi Adam Pierończyk z solowym recitalem na saksofon sopranowy. Serdecznie zapraszamy.

7. Już dziś Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza w przyszły poniedziałek 21 listopada o godz. 19:00 do naszego Antykwariatu na spotkanie ze znaną rzeszowską poetką Krystyną Lenkowską podczas którego będziemy czytać wiersze o przemijaniu, starości i bliskości. Zapraszamy.

8. Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie kościoła i klasztoru również za pośrednictwem „wirtualnej tacy” i wpłat na konto. W przyszłą niedzielę będziemy prosić Was, tak jak w zeszłym miesiącu, o wsparcie finansowe na utrzymanie kościoła w miesiącach grzewczych. Codziennie w intencji wszystkich ofiarodawców i darczyńców modlimy się podczas Mszy św. o godz. 12:00. Wielkie serdeczne Bóg zapłać za Wasze wsparcie!