1. W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności nasi parafianie: śp. Maria Drążek, śp. Józef Piechowski, śp. Jan Kot oraz od wielu lat związany z naszym klasztorem nauczyciel tańca towarzyskiego śp. Jerzy Tychanicz. Powierzam ich Waszej modlitwie. (Wieczny odpoczynek racz im dać Panie – A światłość wiekuista niechaj im świeci – Niech odpoczywają w Pokoju Wiecznym – Amen).

2. W najbliższy poniedziałek 3 stycznia o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. Roczną za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych – przed Eucharystią odmówimy wspólnie różaniec w intencji zmarłych.

3. W czwartek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Eucharystie w naszym kościele sprawujemy według porządku niedzielnego.

4. 6 stycznia nasze siostry przed i po każdej Eucharystii będą rozprowadzały kadzidło oraz kredę na Uroczystość Objawienia Pańskiego. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na duszpasterstwo dzieci prowadzone przez siostry.

5. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz. 16:30.

6. Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza w najbliższy piątek 7 stycznia o godz. 19:00 do naszego Antykwariatu na spotkanie pt. „Proroctwa mesjańskie w Biblii hebrajskiej i Septuagincie”. Gościem spotkania będzie: Michał Wilk – biblista, tłumacz hebrajskiego i greki. Serdecznie zapraszamy.

7. Kancelaria Parafialna czynna jest już według stałego grafiku: wtorki w godz. 15:00 – 17:30 oraz soboty w godz. 10:00 – 12:30. Zapraszamy a szczególnie zapraszamy wszystkich Parafian, którzy chcieliby nanieść zmiany w danych parafialnych.

8. Od tego tygodnia dyżur spowiedzi w dni powszednie w naszym kościele odbywa się w godz. 15:00 – 18:00.

9. Grupa Plus Minus 40 zaprasza osoby idące przez życie w pojedynkę na spotkanie w najbliższą sobotę 8 stycznia o godz. 19:00 w części duszpasterskiej naszego klasztoru.

10. W tym roku podobnie jak i w zeszłym „Kolęda” – wizyta duszpasterska w naszej Parafii odbywa się w zmienionej formie. Już od jutra zapraszamy wszystkich naszych Parafian do uczestnictwa we wspólnych Eucharystiach sprawowanych o godz. 12:00 (zapraszamy szczególnie seniorów) oraz o godz. 18:00 według grafiku corocznych wizyt. Podczas Mszy św. będziemy modlić się o błogosławieństwo i zdrowie na nadchodzący Nowy Rok. Wszystkie Msze św. transmitujemy przez internet. Grafik wspólnych Eucharystii znajduje się w gablotce oraz na stronie internetowej naszej Parafii.

11. Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie kościoła i klasztoru również za pośrednictwem „wirtualnej tacy” i wpłat na konto. Z wdzięcznością zapewniamy Was o naszej modlitwie w intencji wszystkich darczyńców i dobrodziejów.

INFORMACJA
W trosce o siebie nawzajem przypominamy o zachowaniu dystansu, zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji dłoni, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie oraz o przyjmowaniu Eucharystii na wyciągnięte dłonie podczas każdej Mszy św. w naszym kościele.