1. Kartki wypominkowe z wypisanymi imionami zmarłych można jeszcze składać w zakrystii. W intencji tych zmarłych odprawimy 12 Mszy św. tzw. rocznych – w pierwsze poniedziałki miesiąca, a przez cały listopad odmawiamy różaniec z odczytywaniem imion zmarłych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.

2. Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza w najbliższy wtorek 9 listopada o godz. 19:00 do naszego Antykwariatu na spotkanie pt. „Synodalność Kościoła- czego oczekuje od nas papież Franciszek?”. Gośćmi spotkania będą: s. Barbara Radzimirska (rzeczniczka Kongresu Katolików i Katoliczek) i redaktor Marcin Dzierżanowski. Serdecznie zapraszamy.

3. Grupa Plus Minus 40 zaprasza osoby idące przez życiee w pojedynkę na spotkanie w najbliższą sobotę 13 listopada o godz. 18:00 w części duszpasterskiej naszego klasztoru.

4. Wznawiamy akcję „Świetlany recykling” polegającej na zbiórce wszystkich wypalonych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Ogarki można składać w zakrystii. Już dziękujemy za włączenie się w akcję.

5. Przygotowaliśmy wyjątkowy kalendarz na rok 2022 z ikonami z naszego kościoła (fot. Tadeusz Poźniak). Kalendarz można nabyć u sióstr i braci z III Zakonu przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii. Zakup kalendarza jest cegiełką na spłatę wykonanej posadzki w naszym kościele.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie kościoła i klasztoru również za pośrednictwem „wirtualnej tacy” i wpłat na konto. Z wdzięcznością zapewniamy Was o naszej modlitwie w intencji wszystkich dobrodziejów.

INFORMACJA
W trosce o siebie nawzajem przypominamy o zachowaniu dystansu, zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji dłoni, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie oraz o przyjmowaniu Eucharystii na wyciągnięte dłonie podczas każdej Mszy św. w naszym kościele.