1. W tym tygodniu odszedł od nas do wieczności nasz parafianin śp. Wacław Rzeszótko. Powierzamy go Waszej modlitwie.

2. Nadal serdecznie zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia Bożego – od poniedziałku do soboty – przez boczne wejście do kościoła.

3. Cały październik serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:30. W każdy wtorek wspólny różaniec prowadzić będą Tercjarze Dominikańscy, którzy szczególnie pragną modlić się w powierzonych im intencjach. Intencje można zostawić w kaplicy Matki Bożej bądź przez stronę naszego klasztoru. Dzieci zapraszamy na różaniec we wtorki i czwartki o godz. 16:30.

4. Zapraszamy na Medytację chrześcijańską w poniedziałki o godz. 19:30 (grupa o. Mikołaja) oraz w środy o godz. 19:30 (grupa o. Dominika) – w sali medytacji na poddaszu w części duszpasterskiej.

5. Zapraszamy na spotkania grupy biblijnej „Żywe Słowo”. W każdy piątek o godz. 19:00 w Szarej Sali w części duszpasterskiej.

6. Duszpasterstwo postakademickie Wiata zaprasza w najbliższy piątek na kolejne spotkanie z cyklu „Eucharystia krok po kroku”. Początek o godz. 19:30 w sali duszpasterstwa akademickiego. Zapraszamy.

7. Wszystkich, którzy noszą w sobie pragnienie modlitwy Słowem Bożym i nie wiedzą jak to zrobić, serdecznie zapraszamy do udziału we wprowadzeniu do metody modlitwy Słowem – Lectio Divina. Wprowadzenie prowadzi o. Dominik. Zapisać się można przez adres mailowy [email protected] lub na liście dostępnej w zakrystii.

8. Z tyłu kościoła wyłożone są kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych można już składać w zakrystii. W intencji tych zmarłych odprawimy 12 Mszy św. tzw. rocznych – w pierwsze poniedziałki miesiąca, a przez cały listopad odmawiać będziemy wspólnie różaniec z odczytywaniem imion zmarłych.

9. Zapraszamy na wspólną pielgrzymkę do Jordanii. Wszystkie informacje oraz zapisy na stronie naszego klasztoru rzeszow.dominikianie.pl.

10. Jeszcze dziś serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na godz. 20:00 na koncert w ramach V Rzeszowskiej Jesieni Muzycznej. Usłyszymy trio smyczkowe: Celina Kotz, Mateusz Doniec i Piotr Mazurek. W programie: J.S. Bach i W.A. Mozart. Zapraszamy.

11. Dzisiaj jak w każdą III niedzielę miesiąca nasi bracia kwestują na wykończenie wnętrza naszego kościoła – na spłatę posadzki. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy już (529 813 zł) – 90% całej kwoty. Dziękujemy również wszystkim, którzy wspierają nas wpłacając ofiary prze stronę akcjagrawitacja.pl na której można śledzić przebieg naszych prac.