1 Serdecznie zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia Bożego – od poniedziałku do soboty – przez boczne wejście do kościoła.

2. Zapraszamy na Medytację chrześcijańską w poniedziałki o godz. 19:30 (grupa o. Mikołaja) oraz w środy o godz. 19:30 (grupa o. Dominika) – w sali medytacji na poddaszu w części duszpasterskiej.

3. Zapraszamy na modlitwę Słowem Bożem – Lectio Divina w każdy wtorek o godz. 19:30 w kaplicy na parterze w części duszpasterskiej.

4. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz. 16:30.

5. Od października serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 do kaplicy Matki Bożej. W każdy wtorek wspólny różaniec prowadzić będą Tercjarze Dominikańscy, którzy szczególnie pragną modlić się w powierzonych im intencjach. Intencje można zostawić w kaplicy Matki Bożej bądź przez stronę naszego klasztoru.

6. Już od najbliższego piątku – 1 października – zapraszamy na spotkania grupy biblijnej „Żywe Słowo”. W każdy piątek o godz. 19:00 w Szarej Sali w części duszpasterskiej.

7. Duszpasterstwo postakademickie Wiata zaprasza na spotkanie również w najbliższy piątek o godz. 19:30. Początek w kaplicy duszpasterskiej wspólną Eucharystią i Adoracją. Serdecznie zapraszamy.

8. W sobotę 2 października odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym oraz ewentualne zgłoszenie nowych chorych w zakrystii.

9. Modlitwa różańcowa jest mocno obecna w charyzmacie dominikańskim dlatego wszystkich pragnących dołączyć do Żywego Różańca zapraszamy do zapisania się na listę w zakrystii. Opiekunem Róż Różańcowych jest o. Mirosław Nowak OP. Przypominamy, że najbliższa zmiana tajemnic ma miejsce w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:30.

10. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca (tak jak dzisiaj) serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 13:00 odprawianą szczególnie dla osób z niepełnosprawnościami i w ich intencjach. Prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym.

11. Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnym cyklu wykładów naszej Szkoły Filozoficzno – teologicznej św. Jacka. W tym roku wykłady z zakresu psychologii religii, biblistyki i religioznawstwa poprowadzą: o. dr Jacek Prusak SJ, p. Michał Wilk oraz dr Marek Kalmus. Zapisy trwają do 7 października za pośrednictwem strony internetowej naszego klasztoru.

12. Zapraszamy na wspólne pielgrzymki do Meksyku oraz do Jordanii. Wszystkie informacje oraz zapisy na stronie naszego klasztoru rzeszów.dominikanie.pl

13. W Galerii OPe można jeszcze zobaczyć wystawę fotografii Klubu Tygodnika Powszechnego „Solidarni z niepełnosprawnymi” autorstwa Rafała Korzeniowskiego. Serdecznie zapraszamy.

14. W zeszłą niedzielą na wykończenie wnętrza naszego kościoła – na spłatę posadzki – zebraliśmy kwotę 9 594 zł. Dziękujemy za Waszą hojność również dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas wpłacając pieniądze przez stronę internetową akcjagrawitacja.pl

INFORMACJA
W trosce o siebie nawzajem przypominamy o zachowaniu dystansu, zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji dłoni, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie oraz o przyjmowaniu Eucharystii na wyciągnięte dłonie podczas każdej Mszy św. w naszym kościele.