1. W tym tygodniu odeszła od nas do wieczności nasza parafianka: śp. Janina Krystyńska. Powierzamy ją Waszej modlitiwe.

2. Serdecznie zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty włącznie w godzinach 15:00 – 18:00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

3. Klub Seniora zaprasza 5 sierpnia na pielgrzymkę do Starej Wsi i Rymanowa Zdroju. Wszystkie informacje oraz zapisy w zakrystii oraz na spotkaniach Klubu w czwartki.

4. W naszej Galerii OPe można jeszcze zobaczyć wystawę fotografii Kamila Paluszka pt. „Cerkwie – cienie i blaski” przedstawiającą wybrane cerkwie południowej i wschodniej Polski. Zapraszamy.

5. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Świetlany recykling” polegającej na zbiórce wszystkich wypalonych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Zużyte świece można składać w zakrystii. Już dziękujemy za włączenie się w akcję.

6. W trosce o siebie nawzajem przypominamy o zachowaniu dystansu, zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji dłoni, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie oraz o przyjmowaniu Eucharystii na wyciągnięte dłonie podczas każdej Mszy św. w naszym kościele.

7. W zeszłą niedzielę na spłatę wykonanej posadzi zebraliśmy kwotę 10 571 zł. Dziękujemy za Waszą hojność również dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas wpłacając pieniądze przez stronę internetową akcjagrawitacja.pl

8. W ramach Dnia Solidarności z Poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Polsce i w Europie w naszym kościele razem z Caritas prowadzimy zbiórkę. Ofiary na pomoc poszkodowanym można składać do wystawionej z tyłu kościoła skarbony. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.