1. W tym tygodniu odeszły od nas do wieczności nasze parafianki: śp. Janina Ruszała i śp. Urszula Leś-Kudasik. Powierzamy je Waszej modlitwie.

2. Serdecznie zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godzinach 15:00 – 18:00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

3. W najbliższy wtorek 13 lipca zaraz po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na pokutny różaniec fatimski z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Tego dnia nie będzie nabożeństwa różańcowego przed Eucharystią.

4. Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza w najbliższy czwartek 15 lipca o godz. 17:00 do Auli naszego klasztoru na spotkanie pt. „Solidarni z niepełnosprawnymi”. Poruszymy m.in. wątki: chrześcijanin – człowiek wobec niepełnosprawności; co zrobić, aby solidarność z niepełnosprawnymi była sposobem myślenia i stylem życia. Gośćmi spotkania będą: s. Małgorzata Chmielewska (Wspólnoty Chleb Życia), Agata Pieniążek (Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Autystycznych „Solis Radius”) oraz Teresa Tomaka (Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży). Serdecznie zapraszamy.

5. Klub Seniora zaprasza 5 sierpnia na pielgrzymkę do Starej Wsi i Rymanowa Zdroju. Wszystkie informacje oraz zapisy w zakrystii oraz na spotkaniach Klubu w czwartki.

6. W naszej Galerii OPe można zobaczyć wystawę fotografii Kamila Paluszka pt. „Cerkwie – cienie i blaski” przedstawiającą wybrane cerkwie południowej i wschodniej Polski. Zapraszamy.

7. Wznawiamy akcję „Świetlany recykling” polegającej na zbiórce wszystkich wypalonych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Ogarki można składać w zakrystii. Już dziękujemy za włączenie się w akcję.

8. W trosce o siebie nawzajem przypominamy o zachowaniu dystansu, zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji dłoni, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie oraz o przyjmowaniu Eucharystii na wyciągnięte dłonie podczas każdej Mszy św. w naszym kościele.

9. Dziękujemy wszystkim, którzy oglądając naszą transmisję wspierają nas wpłacając ofiary przez internet. Serdeczne Bóg zapłać.