1. W tym tygodniu odeszła od nas do wieczności nasza parafianka śp. Zofia Andreasik. Powierzamy ją Waszej modlitwie.

2. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:30.

3. Zapraszamy do naszej Galerii OPe na nową wystawę fotografii Kamila Paluszka pt. „Cerkwie – cienie i blaski” przedstawiającą wybrane cerkwie południowej i wschodniej Polski.

4. Przy zmieniających się obostrzeniach epidemicznych nadal przypominamy o zachowaniu dystansu, zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji dłoni, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie oraz o przyjmowaniu Eucharystii na wyciągnięte dłonie podczas każdej Mszy św. w naszym kościele.

5. Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza w najbliższy poniedziałek 21 czerwca o godz. 19:00 do Antykwariatu na spotkanie pt. „Przesilona wątpliwość – czyli jak żyć w świecie, w którym wątpliwość religijna stała się fundamentem społecznym”. Gośćmi spotkania będą: Sebastian Duda doktor teologii, filozof, publicysta i redaktor miesięcznika Więź oraz Damian Jankowski dziennikarz Więzi, krytyk filmowy, pisarz i poeta. Serdecznie zapraszamy.

6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Libanu – krainy św. Charbela. Wszystkie informacje oraz zapisy na stronie internetowej naszego klasztoru.

7. Dzisiaj jak w każdą III niedzielę miesiąca nasi bracia kwestują na wykończenie wnętrza naszego kościoła – na spłatę posadzki. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy już 83% całej kwoty. Dziękujemy również wszystkim, którzy wspierają nas wpłacając ofiary prze stronę akcjagrawitacja.pl na której można śledzić przebieg naszych prac.