1. W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności nasi parafianie: śp. Marianna Gut i śp. Zbigniew Rajzer. Powierzamy ich Waszej modlitwie.

2. W okresie Wielkanocnym dyżur spowiedzi w naszym kościele odbywa się w godz. 15:00 – 18:00 zastępując dotychczasowe godziny spowiedzi.

3. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Świetlany recykling” polegającej na zbiórce wszystkich wypalonych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Zużyte świece można składać w zakrystii.

4. Magnesy – cegiełki na wykończenie wnętrza kościoła – z wizerunkiem oblicza Pańskiego można nabyć w zakrystii.

5. Dziękujemy Wam za przestrzeganie wszystkich zasad sanitarnych w naszym kościele (zajmowanie miejsc według wskazań braci, zakrywanie ust i nosa, dezynfekcję dłoni, przekazywanie znaku pokoju przez skinienie oraz przyjmowanie Eucharystii na wyciągnięte dłonie).

6. Dzisiaj jak w każdą III niedzielę miesiąca nasi bracia kwestują na wykończenie wnętrza naszego kościoła – na spłatę posadzki. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy już 81% całej kwoty. Dziękujemy również wszystkim, którzy wspierają nas wpłacając ofiary przez stronę akcjagrawitacja.pl na której można śledzić przebieg naszych prac.