1. W tym tygodniu odeszły od nas do wieczności nasze parafianki: śp. Grażyna Mendoń i śp. Krystyna Krowiak. Powierzamy je Waszej modlitwie.

2. Jeszcze dziś w Uroczystość Bożego Miłosierdzia zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00.

3. Do końca okresu Wielkanocnego dyżur spowiedzi w naszym kościele odbywa się w godz. 15:00 – 18:00 zastępując dotychczasowe godziny spowiedzi.

4. Po Świętach Zmartwychwstania zachęcamy do włączenia się w akcję „Świetlany recykling” polegającej na zbiórce wszystkich wypalonych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Zużyte świece można składać w zakrystii.

5. Na dzisiejszą Uroczystość Bożego Miłosierdzia przygotowaliśmy magnesy – cegiełki na wykończenie wnętrza kościoła – z wizerunkiem oblicza Pańskiego. Magnesy za dowolną ofiarą można nabyć w zakrystii.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy oglądając naszą transmisję wspierają nas wpłacając ofiary przez internet. Serdeczne Bóg zapłać.

7. W tym trudnym czasie pandemii dziękujemy Wam za przestrzeganie wszystkich zasad sanitarnych w naszym kościele (zajmowanie miejsc według wskazań braci, zakrywanie ust i nosa, dezynfekcję dłoni, przekazywanie znaku pokoju przez skinienie oraz przyjmowanie Eucharystii na wyciągnięte dłonie).