1. W tym tygodniu odeszła od nas do wieczności nasza Parafianka: śp. Barbara Sitko. Powierzamy ją Waszej modlitwie.

2. Po okresie Bożego Narodzenia zachęcamy do włączenia się w akcję „Świetlany recykling” polegającej na zbiórce wszystkich wypalonych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Zużyte świece można składać w zakrystii.

3. Przypominamy wszystkim uczestniczącym w Eucharystii oraz nabożeństwach w naszym kościele o konieczności zakrywania ust i nosa, dezynfekcji dłoni, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie oraz o przyjmowaniu Komunii Świętej na wyciągnięte dłonie przez cały okres pandemii. Prosimy również o zajmowanie miejsc według wskazań braci.

4. W naszej Galerii OPe można jeszcze zobaczyć wystawę fotografii pt. „Spiritus Silvae”. Autorem zdjęć jest Piotr Grygiel – artysta interdyscyplinarny, twórca wielu projektów muzycznych, teatralnych i plastycznych. Zapraszamy.

5. Dziękujemy wszystkim, którzy oglądając naszą transmisję wspierają nas wpłacając ofiary przez internet. Serdeczne Bóg zapłać.