1. Po okresie Bożego Narodzenia zachęcamy do włączenia się w akcję „Świetlany recykling” polegającej na zbiórce wszystkich wypalonych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Zużyte świece można składać w zakrystii.

2. Dziękujemy za przestrzeganie zasad sanitarnych w naszym kościele. Prosimy o zakrywanie ust i nosa, dezynfekcję dłoni, przekazywanie znaku pokoju przez skinienie oraz o przyjmowanie Komunii Świętej na wyciągnięte dłonie. Prosimy również o zajmowanie miejsc według wskazań braci.

3. Serdecznie zapraszamy na „Pielgrzymkę po Ziemi Świętej on-line” z naszym wieloletnim przewodnikiem Jackiem Urbanowiczem. Wszystkie informacje dotyczące uczestnictwa można znaleźć na naszej stronie internetowej, Facebooku oraz bezpośrednio na stronie Jacka (online.jacekurbanowicz.pl)

4. Stowarzyszenie „Zupełne dobro” w ostatnią niedzielę na wsparcie swojej działalności na rzecz osób dotkniętych kryzysem bezdomności zebrało kwotę 5 931 zł. W imieniu stowarzyszenia serdecznie dziękujemy.

5. Dzisiaj jak w każdą III niedzielę miesiąca nasi bracia kwestują na wykończenie wnętrza naszego kościoła – na spłatę posadzki. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy już 77% całej kwoty. Ofiarę można złożyć również przez terminal płatniczy. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas wpłacając ofiary przez stronę akcjagrawitacja.pl na której również można śledzić przebieg naszych prac.