1. W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności nasi Parafianie: śp. Ryszard Wierzchołek oraz śp. Jerzy Stawieraj. Polecamy ich Waszej modlitwie.

2. W najbliższy poniedziałek 4 stycznia o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. Roczną za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych – przed Eucharystią odmówimy wspólnie różaniec w intencji zmarłych.

3. W środę 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Eucharystie w naszym kościele sprawujemy według porządku niedzielnego.

4. Przypominamy wszystkim uczestniczącym w Eucharystii oraz nabożeństwach w naszym kościele o konieczności zakrywania ust i nosa, dezynfekcji dłoni, przekazywaniu znaku pokoju przez skinienie oraz o przyjmowaniu Komunii Świętej na wyciągnięte dłonie przez cały okres pandemii.

5. W naszej Galerii OPe można zobaczyć wystawę fotografii pt. „Spiritus Silvae”. Autorem zdjęć jest Piotr Grygiel – artysta interdyscyplinarny, twórca wielu projektów muzycznych, teatralnych i plastycznych. Zapraszamy.

6. Już dziś oraz 6 stycznia nasze siostry rozprowadzają kadzidło oraz kredę na Uroczystość Objawienia Pańskiego. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na duszpasterstwo dzieci prowadzone przez siostry.

7. W tym roku wyjątkowo nie odbędzie się wspólny opłatek Róż Różańcowych.

8. W tym roku „Kolęda” – wizyta duszpasterska w naszej Parafii odbywa się w zmienionej formie. Naszych Parafian zapraszamy do uczestnictwa przede wszystkim on-line we wspólnej Eucharystii sprawowanej o godz. 12:00 (fizycznie zapraszamy szczególnie seniorów) oraz o godz. 18:00 według grafiku corocznych wizyt. Podczas Mszy św. będziemy modlić się o błogosławieństwo i zdrowie na nadchodzący Nowy Rok. Grafik wspólnych Eucharystii znajduje się w gablotce oraz na stronie internetowej naszej Parafii.