1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:30

2. Dyżury spowiedzi nadal celebrujemy w kaplicy Matki Bożej oraz w przedsionku kaplicy Miłosierdzia w dni powszednie. Nie mamy dyżurów spowiedzi w niedziele.

3. Przypominamy wszystkim uczestniczącym w nabożeństwach oraz Eucharystii w naszym kościele o konieczności zakrywania ust, przekazywania znaku pokoju przez skinienie oraz o przyjmowaniu komunii świętej na wyciągnięte dłonie przez cały okres pandemii.

4. Rozpoczęliśmy akcję „Świetlany recykling” polegającą na zbiórce wszystkich wypalonych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Zużyte świece można składać w zakrystii.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę do południowych Włoch w terminie 7 – 14 września 2020. Wszystkie informacje oraz zapisy na stronie naszej Parafii.

6. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza osoby dorosłe na wakacyjny kurs języka włoskiego od podstaw. Rozpoczęcie zajęć w lipcu. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu Przystani 516 797 171.

7. Dzisiaj nasi bracia będą zbierać ofiary na wykończenie wnętrza kościoła – na spłatę wykonanej posadzki. Ofiarę można złożyć również przez terminal płatniczy. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas wpłacając pieniądze przez stronę internetową akcjagrawitacja.pl na której można zobaczyć dotychczasowy przebieg prac we wnętrzu kościoła.