1. W tym tygodniu odeszła od nas do wieczności nasza parafianka śp. Julia Kapustka. Polecamy ją Waszej modlitwie.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 (nabożeństwa nie będzie w czwartek – Uroczystość Bożego Ciała).

3. Od poniedziałku spowiadamy w stałych godzinach 6:30-7:00, 11:00-12:00 oraz 17:00-18:00. Spowiedź odbywa się nadal w kaplicy Matki Bożej oraz w przedsionku kaplicy Miłosierdzia. Dyżurów spowiedzi nie będzie w Boże Ciało oraz w niedziele.

4. W najbliższy czwartek, 11 czerwca, przypada uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Niestety w tym roku, z powodów epidemicznych, nie będzie procesji z naszej Parafii do Parafii Saletynów. Zapraszamy na godz. 14:00 na wspólną adorację połączoną z konferencją i modlitwą śpiewem. Zakończymy nabożeństwo uroczystym błogosławieństwem.

5. Wyjątkowo w przyszłą sobotę odwiedzimy chorych z naszej Parafii. Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym.

6. W sobotę, 13 czerwca, zapraszamy na pokutny Różaniec Fatimski po Mszy św. o godz. 18:00.

7. Również w sobotę zapraszamy o godz. 11:30 wraz z Tercjarzami naszego Zakonu do wspólnej modlitwy o dar potomstwa przez wstawiennictwo św. Dominika.

8. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza osoby dorosłe na wakacyjny kurs języka włoskiego od podstaw. Rozpoczęcie zajęć w lipcu. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu Przystani 516 797 171.