1. Przypominamy, że w obecnej sytuacji w naszym kościele na Liturgii może znajdować się maksymalnie 110 osób.

2. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17:30.

3. Jeszcze przez 2 tygodnie do Niedzieli Trójcy Świętej spowiadamy w dni powszednie w rozszerzonym trybie: 9:00-12:00, 15:00-18:00. Sakrament pojednania  celebrujemy w kaplicy Matki Bożej. Dyżurów spowiedzi nie ma w niedziele.

4. W sobotę 30 maja o godz. 20:00 zapraszamy do naszego kościoła na czuwanie „Trwajcie w wolności” w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. W programie konferencja, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia i Eucharystia Wigilii Uroczystości.

5. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza osoby dorosłe na wakacyjny kurs języka włoskiego od podstaw. Rozpoczęcie zajęć w lipcu. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu Przystani 516 797 171.

6. Intencje mszalne można zamawiać przez naszą stronę internetową, telefonicznie pod numerem: 17 860 91 41 oraz stacjonarnie w zakrystii. Przyjmujemy intencje indywidualne i zbiorowe.

7. Dziękujemy Wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie naszego kościoła i klasztoru. Z wdzięcznością zapewniamy Was o naszej modlitwie. Można nas również wesprzeć na stronie klasztoru poprzez wrzucenie na „wirtualną tacę” oraz przez wpłatę na konto klasztoru.

8. Dziś po mszach świętych bracia zbierają ofiary na wykończenie wnętrze naszego kościoła – na spłatę posadzkę. Ofiary można wpłacać także przez stronę www.akcjagrawitacja.pl. Dziękujemy za Waszą pomoc.

9. Polecamy także zakup wyjątkowej grafiki wykonanej w technice linorytu, inspirowanej ikoną św. Dominika, która znajduje się w naszym kościele. Jej autorami są członkowie grupy chrześcijańskich artystów Vera Icon. Każda grafika od początku do końca została odbita ręcznie i pokryta 24K złotem płatkowym. Zakup grafiki św. Dominika jest cegiełką na spłatę posadzki w naszym kościele. Szczegółowe informacje o możliwości zakupu dostępne są tutaj.