1. Dzisiaj serdecznie zapraszamy na „Charytatywny Antykwariat” podczas którego nabyć można interesujące książki. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane dla najuboższych z terenu naszej Parafii.

2. W najbliższą środę 26 lutego, rozpoczynamy Wielki Post – czas pokuty i przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy. W Środę Popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą sprawowane w naszym kościele o godzinie: 7:00, 8:00, 12:00, 16:00, 18:00 oraz 19:00. W tym dniu spowiadać będziemy tak jak w każdą niedzielę. Przypominamy, że obowiązuje nas post ścisły.

3. W Wielkim Poście zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa: Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15:00 z konferencją katechetyczną, a także Drogę Krzyżową w piątki o godz. 11:30 i 17:30 dla dorosłych oraz o 16:30 dla dzieci. W najbliższy piątek 28 lutego, odpowiadając na prośbę papieża Franciszka o podjęcie modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania seksualnego małoletnich w Kościele i apel Episkopatu Polski o wynagrodzeniu w I piątek Wielkiego Postu, szczególnie zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w intencji osób skrzywdzonych w Kościele.

4. W okresie Wielkiego Postu zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania. W naszym kościele spowiadamy w tygodniu w godzinach 6:30-7:00, 11:00-12:00 oraz 17:00-18:00. Spowiedź ma nas przygotować do przeżycia Triduum Paschalnego, podczas którego nie będzie, jak w poprzednim roku, dyżurów spowiedzi.

5. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza w najbliższy piątek 28 lutego na spotkanie ze wspólnotą rzeszowskich wieczorów wielbienia pt. „O wielbieniu Boga”. Początek spotkanie o godz. 19:30 w sali duszpasterstwa akademickiego.

6. Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w śpiew scholi podczas Triduum Paschalnego serdecznie zapraszamy na pierwszą próbę w przyszłą niedzielę 1 marca o godz. 18:30 do części duszpasterskiej klasztoru.

7. Wiosenny Kurs Tańca rozpocznie się w dniu 5 marca (czwartek) o godz. 20:00 w Auli sportowej naszego klasztoru. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym. Zapraszamy.

8. Informujemy, że od marca w Centrum Pomocy Rodzinie Przystań ruszają konsultacje dla rodziców dzieci zmagających się z uzależnieniami od środków psychoaktywnych oraz używek. W ramach konsultacji będzie można uzyskać pomoc i wsparcie. Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu Przystani (516 797 171).

9. Zapraszamy do Galerii Ope na wystawę z cyklu „Kontynenty” pt. „Mezoameryka”. Autorem zdjęć jest Dawid Rojek. A przy okazji zapraszamy na świeżo mieloną kawę oraz gorącą czekoladę.

10. W zeszłą niedzielę na spłatę posadzki zebraliśmy kwotę 11 832 zł. Serdecznie dziękujemy za Waszą hojność.