1. W najbliższy wtorek 18 lutego – we wspomnienie bł. Jana z Fiesole (Fra Angelico) dominikanina patrona artystów – zapraszamy do naszego kościoła na modlitwę za artystów dziedzin wszelakich: o godz. 17:30 różaniec, godz. 18:00 wspólna Eucharystia w intencji artystów oraz na nieszpory

2. Również we wtorek zapraszamy dzieci na kolejne spotkanie z cyklu „Pediatrzy czytają dzieciom”. Początek spotkania o godz. 18:00 w pomieszczeniu Antykwariatu.

3. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza w najbliższy piątek 21 lutego na spotkanie pt. „Aniołowie Stróżowie – jak zbudować z nimi relacje”. Początek spotkanie o godz. 19:30 w sali duszpasterstwa akademickiego.

4. W przyszłą niedzielę 23 lutego serdecznie zapraszamy na „Charytatywny Antykwariat”. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane dla najuboższych z terenu naszej Parafii.

5. Informujemy, że od marca w Centrum Pomocy Rodzinie Przystań ruszają konsultacje dla rodziców dzieci zmagających się z uzależnieniami od środków psychoaktywnych oraz używek. W ramach konsultacji będzie można uzyskać pomoc i wsparcie. Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu Przystani (516 797 171).

6. Zapraszamy do Galerii Ope na wystawę z cyklu „Kontynenty” pt. „Mezoameryka”. Autorem zdjęć jest Dawid Rojek. A przy okazji zapraszamy na świeżo mieloną kawę oraz gorącą czekoladę.

7. Dzisiaj nasi bracia będą zbierać ofiary na wykończenie wnętrza kościoła – na spłatę wykonanej posadzki. Jako Parafia przystąpiliśmy do programu „Polska bezgotówkowa” dzięki której ofiary można składać również przez terminal płatniczy. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas wpłacając ofiary przez stronę internetową akcjagrawitacja.pl, na której można zobaczyć dotychczasowy przebieg prac we wnętrzu kościoła.