1. W najbliższy wtorek 11 lutego przeżywać będziemy XXVIII Światowy Dzień Chorego. W tym dniu, podczas Mszy św. o godz.: 12:00 i 18:00 będziemy modlić się za osoby chore. Po Mszy św. będzie istniała możliwość otrzymania sakramentu namaszczenia chorych.

2. Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza na spotkanie z Mariną Hulią opiekunką dzieci czeczeńskich na polskiej granicy w Brześciu, pt. „Naprawianie świata” w poniedziałek 10 lutego, o godz.19:00 w Antykwariacie.

3. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza w najbliższy piątek 14 lutego na kolejne spotkanie z cyklu „Eucharystia krok po kroku”. Początek spotkanie o godz. 19:30 w sali duszpasterstwa akademickiego.

4. W ostatnią niedzielę wspólnota Chleb Życia wspierająca bezdomnych zebrała podczas kwesty kwotę 20 580 zł. Serdecznie dziękujemy w ich imieniu.

5. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza w najbliższy weekend (15-16 lutego) na sesje grupowe i indywidualne zajęć TRE. Jest to metoda z zastosowaniem naturalnego mechanizmu regulującego poziom napięcia w ciele dla osób zestresowanych, nerwowych. Informacje oraz zapisy pod numerem telefonu w gablocie (692 318 024).

6. Informujemy, że od marca w Centrum Pomocy Rodzinie Przystań ruszają konsultacje dla rodziców dzieci zmagających się z uzależnieniami od środków psychoaktywnych oraz używek. W ramach konsultacji będzie można uzyskać pomoc i wsparcie. Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu Przystani (516 797 171).

7. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wspólne pielgrzymki w roku 2020 do: Izraela – Jordanii w czerwcu, Libanu w lipcu oraz do Armenii – Gruzji w sierpniu. Wszystkie informacje oraz zapisy na stronie naszej Parafii.

8. Zapraszamy do Galerii Ope na nową wystawę z cyklu „Kontynenty” pt. „Mezoameryka”. Autorem zdjęć jest Dawid Rojek. A przy okazji zapraszamy na świeżo mieloną kawę oraz gorącą czekoladę.

9. W najbliższą niedzielę bracia zbierać będą ofiary na wykończenie wnętrze naszego kościoła – na spłatę posadzkę.

10. Ze względu na dużą ilość osób przyjeżdżających do naszego kościoła, przypominamy, że istnieje możliwość parkowania samochodów na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 oraz na parkingu Politechniki Rzeszowskiej.