1. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza w najbliższy piątek 24 stycznia na kolejne spotkanie pt. „Duchowość św. Charbela”. Początek spotkania o godz. 19:30 w sali duszpasterstwa akademickiego.

2. W najbliższą sobotę, 25 stycznia zapraszamy do naszego kościoła o godz. 19:00 na koncert kolęd w wykonaniu Krakowskiego Kwintetu Harfowego i Agi Grembowiec zatytułowany: „Świątecznie” – to autorska kompozycja najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek zaaranżowana na wyjątkowe połączenie instrumentów: flet, harfę, trio smyczkowe oraz wokal. Serdecznie zapraszamy.

3. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza na sesje grupowe i indywidualne zajęć TRE. Jest to metoda z zastosowaniem naturalnego mechanizmu regulującego poziom napięcia w ciele dla osób zestresowanych, nerwowych. Informacje oraz zapisy pod numerem telefonu w gablocie (692 318 024).

4. Zapraszamy na wspólne pielgrzymki w roku 2020 do: Izraela – Jordanii w czerwcu, Libanu w lipcu oraz do Armenii – Gruzji w sierpniu. Wszystkie informacje oraz zapisy na stronie naszej Parafii.

5. Zapraszamy do Galerii Ope na wystawę fotografii pt. „NH50mm”. Autorem zdjęć jest krakowski artysta Krzysztof Piła. A przy okazji na świeżo mieloną kawę oraz gorącą czekoladę.

6. Ze względu na dużą ilość osób przyjeżdżających do naszego kościoła, informujemy i przypominamy, że istnieje możliwość parkowania samochodów na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 oraz na parkingu Politechniki Rzeszowskiej.

7. Dzisiaj nasi bracia będą zbierać ofiary na wykończenie wnętrza kościoła – na spłatę wykonanej posadzki. Jako Parafia przystąpiliśmy do programu „Polska bezgotówkowa” dzięki której ofiary można składać również przez terminal płatniczy. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas wpłacając ofiary przez stronę internetową akcjagrawitacja.pl, na której można zobaczyć dotychczasowy przebieg prac we wnętrzu kościoła.