1. W najbliższy poniedziałek o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. Roczną za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych. Wcześniej odmówmy różaniec w ich intencji o godz. 17:30.

2. Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza na spotkanie z Ignacym Dudkiewiczem – redaktorem naczelnym Kontaktu pt. „Czy możliwy jest inny Kościół”, które odbędzie się jutro – w poniedziałek 3 lutego o godz. 19:00 w Antykwariacie.

3. Klub Ojca zaprasza na spotkanie pt.: „Dopalacze i napoje energetyzujące, czyli co każdy ojciec powinien wiedzieć”, które poprowadzi farmaceuta p. Jacek Brodziński. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 3 lutego o godz. 20:00 w sali klubu.

4. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza w najbliższy piątek na wspólną Eucharystię oraz Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 19:30 do kaplicy duszpasterskiej.

5. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy dzieci na dodatkową spowiedź o godz. 16:00 a następnie na Mszę św. o godz. 16:30

6. Tercjarze dominikańscy zapraszają na nabożeństwo – modlitwę wstawienniczą za przyczyną św. Dominika o dar potomstwa dla małżeństw bezdzietnych oraz tych, które starają się o poczęcie, modlić się też będziemy za rodziców oczekujących dziecka. Nabożeństwo w najbliższą sobotę 8 lutego o godz. 11:30

7. Zapraszamy na kolejną edycję Wieczorów dla Zakochanych, które startują 11 lutego o godz. 18:30 w Auli naszego klasztoru. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do zapisów znaleźć można na facebookowym profilu Parafii.

8. Czterogodzinne zajęcia z kaligrafii prowadzone przez p. Janusza Korzeniowskiego odbędą się w dniach 13-16 lutego. Tym razem trzy rożne warsztaty do wyboru: uncjała ze złoceniami, tekstura gotycka ze złoceniami lub pismo międzywojenne. Zapisy osób chętnych w zakrystii.

9. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wspólne pielgrzymki w roku 2020 do: Izraela – Jordanii w czerwcu, Libanu w lipcu oraz do Armenii – Gruzji w sierpniu. Wszystkie informacje oraz zapisy na stronie naszej Parafii.

10. Zapraszamy do Galerii Ope już po raz ostatni na wystawę fotografii pt. „NH50mm”. Autorem zdjęć jest krakowski artysta Krzysztof Piła. A przy okazji na świeżo mieloną kawę oraz gorącą czekoladę.

11. Ze względu na dużą ilość osób przyjeżdżających do naszego kościoła, przypominamy, że istnieje możliwość parkowania samochodów na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 oraz na parkingu Politechniki Rzeszowskiej.

12. W niedzielę 19 stycznia na wykończenie wnętrza kościoła – na spłatę posadzki zebraliśmy dzięki Waszej hojności kwotę 10 096 zł. Mamy już 64% potrzebnej sumy. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary również wpłacane przez stronę www.akcjagrawitacja.pl.