1. W tym tygodniu odeszła od nas do wieczności nasza parafianka śp. Joanna Witalec. Powierzamy ją i jej rodzinę Waszej modlitwie.

2. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza w najbliższy piątek 17 stycznia na kolejne spotkanie z cyklu „Eucharystia krok po kroku”. Początek spotkania o godz. 19:30 w sali duszpasterstwa akademickiego.

3. Przystań u dominikanów zaprasza na sesje grupowe i indywidualne zajęć TRE. Jest to metoda z zastosowaniem naturalnego mechanizmu regulującego poziom napięcia w ciele dla osób zestresowanych, nerwowych. Informacje oraz zapisy pod numerem telefonu w gablocie (692 318 024).

4. Po Świętach rozpoczęliśmy akcję „Świetlany recykling” polegającą na zbiórce wszystkich wypalonych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Zużyte świece można składać w zakrystii.

5. Zimowy kurs tańca towarzyskiego rozpocznie się w najbliższy wtorek 14 stycznia o godz. 18:00 w auli sportowej. Zapisy na miejscu przed zajęciami lub pod numerem telefonu dostępnym w gablocie (606 850 371). Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym.

6. Zapraszamy na wspólne pielgrzymki w roku 2020 do: Izraela – Jordanii w czerwcu, Libanu w lipcu oraz do Armenii – Gruzji w sierpniu. Wszystkie informacje oraz zapisy na stronie naszej Parafii.

7. Zapraszamy do Galerii Ope na nową wystawę fotografii pt. „NH50mm”. Autorem zdjęć jest krakowski artysta Krzysztof Piła. A przy okazji na świeżo mieloną kawę oraz gorącą czekoladę.

8. W najbliższą niedzielę bracia zbierać będą ofiary na wykończenie wnętrze naszego kościoła – na spłatę posadzkę.