1. W tym tygodniu odszedł od nas do wieczności nasz parafianin śp. Stanisław Stasiewicz. Polecamy go Waszej modlitwie.

2. W poniedziałek i wtorek zapraszamy o godz. 6:30 rano na ostatnie już Roraty. Po Mszy św. Roratniej odśpiewamy Godzinki. Do końca Adwentu nie będzie Mszy św. o godz. 7:00 oraz spowiedzi przed Mszą św.

3. We wtorek, w dzień Wigilii, odprawiamy Msze św. o godz. 6:30, 8:00 i 12:00. Po Mszy św. o godz. 12:00 kościół zostanie zamknięty, aż do godz. 23:00, na godzinę przed Pasterką, którą odprawimy o północy. Serdecznie zapraszamy.

4. W tym tygodniu spowiadamy – w poniedziałek 23 grudnia – cały dzień w Parafii M.B. Saletyńskiej a w Wigilię odwiedzamy chorych z naszej Parafii. Prosimy o przekazanie tej informacji chorym.

5. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 i 26 grudnia) Msze św. odprawiamy jak w każdą niedzielę. W tygodniu świątecznym nie będzie dyżurów spowiedzi.

6. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna jedynie w sobotę 10:00 – 12:30.

7. Kolędę – wizytę duszpasterską rozpoczniemy jak co roku od 2 stycznia.

8. Nasza Grupa Charytatywna św. Marcina de Porres serdecznie dziękuje za wszystkie przygotowane prezenty dla najuboższych rodzin z terenu naszej Parafii. W intencji wszystkich ofiarodawców będziemy modlić się podczas Pasterki.

9. Ostatnie kalendarze z ikonami z naszego kościoła na 2020 rok (fot. Tadeusza Poźniaka) związany ze zbliżającą się konsekracją kościoła można nabyć jeszcze w zakrystii. Zakup kalendarza jest cegiełką na spłatę wykonanej posadzki w naszym kościele.

10. Opłatki, świece Caritasu oraz sianko na stół wigilij­ny do nabycia w Zakrystii.

11. Zapraszamy na wspólne pielgrzymki w roku 2020 do: Izraela – Jordanii w czerwcu, Libanu w lipcu oraz do Armenii – Gruzji w sierpniu. Wszystkie informacje oraz zapisy na stronie naszej Parafii.

12. Zapraszamy do Galerii Ope na pierwszą wystawę z cyklu „Kontynenty” pt. „Indie”. Autorką zdjęć jest Magdalena Szczoczarz. A przy okazji na świeżo mieloną kawę oraz gorącą czekoladę.

13. W zeszłym tygodniu na spłatę posadzki zebraliśmy dzięki Państwa hojności kwotę 13 563 zł. Serdecznie dziękujemy Różom Różańcowym za hojną darowiznę oraz wszystkim, którzy ofiary wpłacają przez stronę akcjagrawitacja.pl