1. Kartki wypominkowe, z wypisanymi imionami zmarłych można jeszcze składać w zakry­stii. W intencji tych zmarłych odprawiamy 12 Mszy św. tzw. Rocz­nych – w pierwsze poniedziałki miesiąca – a przez cały listopad od poniedziałku do soboty o 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec z odczytywaniem imion zmarłych.

2. Zapraszamy wszystkie mamy będące w ciąży oraz mamy z maluchami w chustach i nosidłach na zajęcia taneczne organizowane w każdy czwartek o godz. 10:30 w Auli Sportowej klasztoru. Wszystkie informacje u instruktorki pod numerem telefonu 663 303 674

3. Są jeszcze wolne miejsca na jesienno – zimowy kurs tańca. Wszystkich chętnych zapraszamy w najbliższy czwartek 7 listopada o godz. 20:00 do Auli Sportowej klasztoru. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym.

4. Duszpasterstwo Dzieci zaprasza na swoje wielkie widowisko pt. „Pisk Białego Orła”, w którym weźmie udział 70 osób. Przedstawienie odbędzie się w naszym kościele w najbliższy piątek 15 listopada po Mszy św. o godz. 18:00 Serdecznie zapraszamy.

5. Duszpasterstwo postakademickie Wiata zaprasza w najbliższy piątek 15 listopada na kolejne spotkanie z cyklu „Ten obcy” na którym będziemy dzielić się naszymi pasjami oraz życiem zawodowym. Początek o godz. 19:30 w sali Duszpasterstwa Akademickiego.

6. Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat do udziału w Małej Akademii Robotyki. Zajęcia z zakresu programowania, sterowania robotów, rozwijania umiejętności algorytmicznego myślenia bez użycia elektroniki rozpoczynają się w listopadzie. Wszystkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu Przystani (516 797 171)

7. Zapraszamy na Weekend z kaligrafią. Warsztaty poprowadzi p. Janusz Korzeniowski w dniach 15-17 listopada. W programie: uncjała ze zdobieniami i iluminacją oraz kursywa – pismo międzywojenne. Zapisy w zakrystii.

8. Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę 16 listopada o godz. 19:00 na XI Zaduszki Jazzowe do naszego kościoła – po raz pierwszy organizujemy je ramach Rzeszowskiego Jazz Festiwalu. W tym roku wystąpi krakowskie trio: Payoff. Po koncercie będziemy zbierać wolne datki na opłacenie muzyków. Zapraszamy.

9. Kalendarz z ikonami z naszego kościoła na 2020 rok (fot. Tadeusza Poźniaka) związany ze zbliżającą się konsekracją kościoła można nabyć w zakrystii. Zakup kalendarza jest cegiełką na spłatę wykonanej posadzki w naszym kościele.

10. Przypominamy o prowadzonej przy naszej parafii akcji pt. „Świetlany recykling” polegającej na zbiórce wypalonych świec. Dzięki nim pozyskamy nowe świece do kościoła. Ogarki można składać w zakrystii.

11. Grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek, które posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza bądź w zakrystii.

12. W przyszłą niedzielę nasi bracia będą zbierać ofiary na wykończenie wnętrza kościoła – na spłatę posadzki. Wszystkie informacje o zbiórce można śledzić na stronie akcjagrawitacja.pl.