1. Kartki wypominkowe, z wypisanymi imionami zmarłych można jeszcze składać do końca listopada w zakry­stii. W intencji tych zmarłych odprawiamy 12 Mszy św. tzw. Rocz­nych – w pierwsze poniedziałki miesiąca – a przez cały listopad od poniedziałku do soboty o 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec z odczytywaniem imion zmarłych.

2. Zapraszamy na próby scholi wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w śpiew podczas Pasterki. Próba w najbliższą środę o godz. 20:00 w Auli naszego klasztoru.

3. W przyszłą niedzielę – I Niedzielę Adwentu rozpoczynamy rekolekcje adwentowe – o wierze – pt. „O Bogu bliskim”, które poprowadzi o. Roman Bielecki OP z Poznania. Początek rekolekcji na Mszach św. o 7, 8:30, 10, 11:30, 13 oraz 16. Serdecznie zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8:30 zmiana Tajemnic Różańcowych.

5. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na kiermasz kartek, stroików i ozdób świątecznych wykonanych ręcznie. Dochód zostanie przeznaczony na rozwój duszpasterstwa dzieci prowadzonego przez nasze siostry.

6. Kalendarz z ikonami z naszego kościoła na 2020 rok (fot. Tadeusza Poźniaka) związany ze zbliżającą się konsekracją kościoła można nabyć w zakrystii. Zakup kalendarza jest cegiełką na spłatę wykonanej posadzki w naszym kościele.

7. Zapraszamy na wspólne pielgrzymki w roku 2020 do: Izraela – Jordanii w czerwcu, Libanu w lipcu oraz do Armenii – Gruzji w sierpniu. Wszystkie informacje oraz zapisy na stronie naszej Parafii.

8. W zeszłym tygodniu na spłatę posadzki zebraliśmy dzięki Państwa hojności kwotę 10 102 zł. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary również wpłacane przez stronę akcjagrawitacja.pl