1. W tym tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Maria Babiarz nasza parafianka. Polecamy ją Waszej modlitwie.

2. Kartki wypominkowe, z wypisanymi imionami zmarłych można jeszcze składać w zakry­stii. W intencji tych zmarłych odprawiamy 12 Mszy św. tzw. Rocz­nych – w pierwsze poniedziałki miesiąca – a przez cały listopad od poniedziałku do soboty o 17:30 odmawiać bę­dziemy wspólnie różaniec z odczytywaniem imion zmarłych.

3. W zeszła niedziele na Charytatywnym Antykwariacie zebraliśmy kwotę 3621 zł dla najuboższych z naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy za Waszą hojność.

4. Klub Ojca zaprasza ojców na spotkanie pt. „Relacje z ojcem w listach dorosłych dzieci, czyli czego możemy się nauczyć o ojcostwie poznając historie synów i córek”, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 4 listopada o godz. 20:00 w sali Klubu w części duszpasterskiej.

5. Zapraszamy wszystkie mamy będące w ciąży oraz mamy z maluchami w chustach i nosidłach na zajęcia taneczne organizowane w każdy czwartek o godz. 10:30 w Auli Sportowej klasztoru. Wszystkie informacje u instruktorki pod numerem telefonu 663 303 674.

6. Jesienno – zimowy kurs tańca rozpocznie się w najbliższy czwartek 7 listopada o godz. 20:00 w Auli Sportowej klasztoru. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym. Zapraszamy.

7. Duszpasterstwo postakademickie Wiata zaprasza w najbliższy piątek 8 listopada na kolejne spotkanie z cyklu „Eucharystia krok po kroku” Początek o godz. 19:30 w sali Duszpasterstwa Akademickiego.

8. Tercjarze dominikańscy zapraszają na nabożeństwo – modlitwę wstawienniczą za przyczyną św. Dominika o dar potomstwa dla małżeństw bezdzietnych oraz tych, które starają się o poczęcie; modlić się też będziemy za rodziców oczekujących dziecka. Nabożeństwo w najbliższą sobotę 9 listopada o godz. 11:30.

9. Grupa Plus Minus 40 zaprasza osoby idące przez życie w pojedynkę na spotkanie w najbliższą sobotę 9 listopada o godz. 18:00 do Zielonej Sali w części duszpasterskiej klasztoru.

10. Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat do udziału w Małej Akademii Robotyki. Zajęcia z zakresu programowania, sterowania robotów, rozwijania umiejętności algorytmicznego myślenia bez użycia elektroniki rozpoczynają się w listopadzie. Wszystkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu Przystani (516 797 171)

11. Zapraszamy na Weekend z kaligrafią. Warsztaty poprowadzi p. Janusz Korzeniowski w dniach 15-17 listopada. W programie: uncjała ze zdobieniami i iluminacją oraz kursywa – pismo międzywojenne. Zapisy w zakrystii.

12. Już dziś serdecznie zapraszamy 16 listopada na XI Zaduszki Jazzowe do naszego kościoła – po raz pierwszy organizujemy je ramach Rzeszowskiego Jazz Festiwalu. W tym roku wystąpi krakowskie trio: Payoff. Zapraszamy.

13. Mamy dla Was wyjątkowy kalendarz z naszymi ikonami na 2020 rok związany ze zbliżającą się konsekracją naszego kościoła. Kalendarz można nabyć u sióstr i braci z III Zakonu po mszach świętych oraz w zakrystii. Zakup kalendarza jest cegiełką na spłatę wykonanej posadzki w naszym kościele.