1. W tym tygodniu odszedł od nas do wieczności o. Stanisław Gołąb OP ze wspólnoty klasztornej w Borku Starym. O. Stanisław mieszkał i pełnił posługę kilka lat temu w naszym rzeszowskim klasztorze. Powierzamy go waszej modlitwie.

2. W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30.

3. Przez cały październik kartki wypominkowe, z wypisanymi imionami zmarłych można składać w zakry­stii. W intencji tych zmarłych odprawiamy 12 Mszy św. tzw. Rocz­nych – w pierwsze poniedziałki miesiąca – a przez listopad odmawiać bę­dziemy wspólnie różaniec z odczytywaniem imion zmarłych.

4. Serdecznie zapraszamy na Charytatywny Antykwariat dziś po każdej Mszy św. do sali Antykwariatu (wejście z kruchty kościoła). Zebrane środki zostaną przeznaczone dla podopiecznych naszej grupy charytatywnej św. Marcina De Porres.

5. W najbliższą piątek, 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych – porządek Mszy św. jak w każ­dą nie­dzielę. W tym dniu na cmentarzach zosta­ną odpra­wione dodatkowe Msze św. o godz. 14:00.

6. W najbliższą niedzielę, 3 listopada zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8:30.

7. Zapraszamy na Weekend z kaligrafią. Warsztaty poprowadzi p. Janusz Korzeniowski w dniach 15-17 listopada. W programie: uncjała ze zdobieniami i iluminacją oraz kursywa – pismo międzywojenne. Zapisy w zakrystii.

8. W zeszłym tygodniu na spłatę posadzki zebraliśmy dzięki Państwa hojności kwotę 10 018 zł. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary również wpłacane przez stronę akcjagrawitacja.pl

9. Mamy dla Was wyjątkowy kalendarz z naszymi ikonami na 2020 rok związany ze zbliżającą się konsekracją naszego kościoła. Kalendarz można nabyć u sióstr i braci z III Zakonu po mszach świętych oraz w zakrystii. Zakup kalendarza jest cegiełką na spłatę wykonania posadzki do naszego kościoła.