1. W tym tygodniu odeszły od nas do wieczności nasze Parafianki śp. Czesława Kowalczyk oraz śp. Michalina Cypryś. Powierzamy je oraz ich rodziny Waszej modlitwie.

2. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty o godz. 17:30. Informujemy, że nie będzie nabożeństwa w Boże Ciało oraz w niedzielę.

3. W najbliższy czwartek, 20 czerwca, przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Zachęcamy do udziału w centralnej uroczystości rzeszowskiej, która rozpocznie się Mszą św. przy Farze o godz. 9:00. Zapraszamy także na procesję w naszej Parafii, która odbędzie się po Mszy św. o godz. 16:00 celebrowanej w kościele MB Saletyńskiej. W tym roku procesja ruszy z parafii saletyńskiej do nas. Przejdziemy ulicami: Dąbrowskiego, Dominikańską obok przedszkola do naszego kościoła. Zachęcamy do udekorowania domów. Właścicieli samochodów uprzejmie prosimy, aby na czas procesji zaparkowali swoje samochody w innym miejscu. Informujemy, że w tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 17:17.

4. Prosimy także, aby w tym roku 3 ołtarz został przygotowany przez członków Żywe­go Ró­żańca, zaś 4 przez Klub Seniora. Serdecznie już dziękujemy.

5. Zapraszamy wszystkie dzieci oraz dorosłych w przyszłą niedzielę 23 czerwca po Mszy św. o godz. 10:00 na festyn charytatywno – rodzinny „Cuda wianki”, podczas, którego wszyscy chętni będą mieli okazję lepiej przygotować się do wakacyjnych wyjazdów poprzez spotkania z policjantami, strażakami, wojskiem oraz personelem medycznym. Dla dzieci zaplanowanych zostanie wiele zabaw oraz niespodzianek.

6. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza osoby dorosłe na wakacyjny intensywny kurs języka angielskiego (od podstaw) w lipcu oraz na kurs języka hiszpańskiego (od podstaw) w sierpniu. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu Centrum Pomocy Rodzinie Przystań dostępnym w gablotce.

7. Pozostały jeszcze tylko 2 wolne miejsca na lipcową pielgrzymkę do Włoch szlakiem dominikańskim oraz 3 miejsca na październikową do Izraela i Jordanii. Wszystkie informacje oraz zapisy przez naszą stronę internetową. Zapraszamy.

8. W dniu dzisiejszym przed kościołem bracia kwestują na wykończenie wnętrza naszego kościoła – na spłatę posadzki. Ofiarę można również złożyć za pomocą karty płatniczej. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary również wpłacane przez stronę akcjagrawitacja.pl, na której można śledzić przebieg prac we wnętrzu kościoła.