1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe – od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, a od najbliższej soboty na nabożeństwa czerwcowe w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty. Informujemy, że nie będzie nabożeństwa w niedzielę.

2. Informujemy, że od poniedziałku do piątku większa część naszej wspólnoty klasztornej wyjeżdża na swoje doroczne rekolekcje. W związku z tym nie będzie dyżuru w kancelarii parafialnej we wtorek. Informujemy, także, że od poniedziałku do soboty włącznie nie będzie w naszym kościele dyżuru spowiedzi.

3. W pierwszą sobotę czerwca odwiedzimy cho­rych parafian z po­sługą sakramentalną. Prosimy o powiadomienie zainte­resowanych osób.

4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:30 zmiana Tajemnic Różańcowych.

5. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza osoby dorosłe na wakacyjny intensywny kurs języka hiszpańskiego od podstaw. Wszelkie informacje dostępne w gablocie. Zapisy telefoniczne pod numerem dostępnym w gablocie.

6. W zeszłą niedzielę na wykończenie wnętrza kościoła – na spłatę posadzki zebraliśmy kwotę 10 373 zł. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary również wpłacane przez stronę akcjagrawitacja.pl, na której można śledzić przebieg prac we wnętrzu kościoła.

7. Dziś po każdej mszy św., przed głównym wejściem do kościoła, młodzież z duszpasterstwa szkół średnich będzie sprzedawać róże. Zachęcamy wszystkich synów i córki do kupna i wręczenia ich dzisiaj swoim mamom. Uzyskane w ten sposób ofiary zostaną przeznaczone na spłatę naszej posadzki.

8. Zachęcamy do zapoznania się z listem biskupów zebranych na posiedzeniu Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski pt. „Wrażliwość i odpowiedzialność”. List dostępny na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie.