1. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie według normalnego grafiku: wtorek 15:00 – 17:30 oraz sobota 10:00 –12:30

2. W Oktawie Wielkiej Nocy w dni powszednie nie będzie dyżurów spowiedzi w naszym kościele.

3. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom za przygotowanie paczek dla najuboższych rodzin z naszej Parafii. W Wielki Czwartek modliliśmy się za nich wszystkich.

4. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza na spotkanie z gośćmi pt. „A co tam jutro, teraz jest dziś! – rzecz o zdolnym Szymku, talentach i Bogu”.

5. W najbliższą niedzielę w Uroczystość Bożego Miłosierdzia zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00.

6. Przypominamy o prowadzonej przy naszej parafii akcji pt. „Świetlany recykling” polegającej na zbiórce wypalonych świec. Dzięki nim pozyskamy nowe świece do kościoła. Ogarki można składać w zakrystii.

7. Zapraszamy w lipcu na pielgrzymkę do Włoch szlakiem dominikańskim – pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. A w październiku do Izraela i Jordanii. Wszystkie informacje oraz zapisy przez naszą stronę internetową. Zapraszamy.

8. W Galerii Ope można zobaczyć jeszcze wystawę fotografii o początkach polskiego lotnictwa pt.: „Jak powstała biało – czerwona szachownica?”

9. W zeszłą niedzielę na wykończenie wnętrza naszego kościoła – na posadzkę zebraliśmy kwotę 14 035 zł. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary również wpłacane przez stronę akcjagrawitacja.pl, na której można śledzić przebieg prac we wnętrzu kościoła.