1. W tym tygodniu odeszła od nas do wieczności nasza parafianka śp. Stanisława Jędruch. Polecamy ją i jej rodzinę Waszej modlitwie.

2. W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy dzieci o godz. 16:00, następnie zapraszamy na Mszę św. o godz. 16:30

3. W pierwszą sobotę miesiąca odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o powiadomienie zainteresowanych, bądź zgłoszenie nowych chorych w zakrystii.

4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:30 zmiana Tajemnic Różańcowych.

5. Za tydzień, w ostatnią niedzielę przed Wielkim Postem serdecznie zapraszamy na „Ciacho na Grawitację”. Pod chórem czekać będą ze specjalnie upieczonymi ciasteczkami nasi Tercjarze. Cały dochód z akcji „Ciacho na Grawitację” przeznaczony będzie na pokrycie kosztów posadzki.

6. Wiosenny Kurs Tańca rozpocznie się w dniu 7 marca (czwartek) o godz. 20:00 w Auli sportowej naszego klasztoru. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym.

7. Zapraszamy na kolejne warsztaty śpiewu liturgicznego „Muzyka Żywa”, które odbędą się w naszym klasztorze w dniach 8 – 10 marca. Poprowadzą je: Ula Rogala, Piotr Pałka i Rafał Majewski. Informacje o zapisach oraz kosztach znaleźć można na plakacie oraz na stronie Parafii.

8. Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza wszystkich cudzoziemców na bezpłatny lektorat z języka polskiego. Zajęcia pilotażowej grupy chętnych rozpoczną się przed Świętami Wielkanocnymi. Kontakt przez profil facebookowy Klubu TP lub pod numerem telefonu 691969616.

9. Dyrekcja oraz grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 10 w Rzeszowie serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 1 marca w godz. 16:00 -18:00.

10. W zeszłą niedzielę na wykończenie wnętrza naszego kościoła – posadzkę zebraliśmy kwotę 12 239 zł. Serdecznie dziękujemy.