1. W tym tygodniu odszedł od nas do wieczności nasz parafianin śp. Stanisław Surmacz. Polecamy jego i rodzinę Waszej modlitwie.

2. W poniedziałek, we wspomnienie Fra Angelico, czyli bł. Jana z Fiesole, zapraszamy na modlitwę za artystów dziedzin wszelakich i wszystkich ludzi sztuki. Eucharystię w tej intencji odprawimy w kościele o godz. 18:00. Wcześniej zapraszamy na Różaniec, a po Mszy na wspólne nieszpory w prezbiterium kościoła.

3. W najbliższy wtorek 19 lutego zapraszamy dzieci na kolejne spotkanie z cyklu: „Pediatrzy czytają Dzieciom”. Początek o godz. 18:00 w pomieszczeniu Antykwariatu.

4. Zapraszamy na kolejne warsztaty śpiewu liturgicznego „Muzyka Żywa”, które odbędą się w naszym klasztorze w dniach 8 – 10 marca. Poprowadzą je: Ula Rogala, Piotr Pałka i Rafał Majewski. Informacje o zapisach oraz kosztach znaleźć można na plakacie oraz na stronie Parafii.

5. Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza na spotkanie z Krystyną Lenkowską pisarką, poetka i tłumaczka wierszy Emily Dickinson, pod tytułem „Pustelnia w środku świata” w piątek 22 lutego o godz. 19:00 w sali Antykwariatu.

6. Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza wszystkich cudzoziemców na bezpłatny lektorat z języka polskiego. Zajęcia pilotażowej grupy chętnych rozpoczną się przed Świętami Wielkanocnymi. Kontakt przez profil facbookowy Klubu TP lub pod numerem telefonu 691969616.

7. W dniu dzisiejszym bracia zbierać będą ofiary na wykończenie wnętrza naszego kościoła – na posadzkę. Jako Parafia przystąpiliśmy do programu Polska Bezgotówkowa. Ofiarę można również złożyć za pomocą karty płatniczej. Serdeczne Bóg zapłać.