1. W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności nasi parafianie: śp. Agata Weres oraz śp. Stanisław Ożóg. Polecam ich i ich rodziny Waszej modlitwie.

2. Zapraszamy na Medytację Chrześcijańską w poniedziałki i środy o godz. 19:30 do sali medytacji na poddaszu w części duszpasterskiej klasztoru.

3. Na Koronkę do Bożego Miłosierdzia zapraszamy w każdy piątek o godz. 15:00 w kaplicy Bożego Miłosierdzia.

4. W najbliższy poniedziałek o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. Roczną za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych. Wcześniej odmówmy różaniec w ich intencji o godz. 17:30.

5. Tercjarze dominikańscy zapraszają na nabożeństwo – modlitwę wstawienniczą za przyczyną św. Dominika o dar potomstwa dla małżeństw bezdzietnych oraz tych, które starają się o poczęcie, modlić się też będziemy za rodziców oczekujących dziecka. Nabożeństwo w najbliższą sobotę 9 lutego o godz. 11:30.

6. Klub Ojca zaprasza na warsztaty w duchu pozytywnej dyscypliny pt. „Jak budować pozytywną dyscyplinę”, które poprowadzi pani Iwona Bukała – Siedlecka, certyfikowany edukator pozytywnej dyscypliny. Spotkania w najbliższy poniedziałek 4 lutego o godz. 19:00 w Auli klasztoru.

7. W następny poniedziałek 11 lutego przeżywać będziemy XXVII Światowy Dzień Chorego. W tym dniu, podczas Mszy św. o godz.: 12:00 będziemy modlić się za osoby chore. Po Mszy św. będzie istniała możliwość otrzymania sakramentu namaszczenia chorych.

8. Przy ikonie św. Dominika w naszym kościele można nabyć książeczkę Pani Małgorzaty Dudek i o. Pawła Koniarka OP pt. „Historia o św. Dominiku”. Cały dochód przeznaczony jest na posadzkę.

9. Przypominamy o prowadzonej przy naszej parafii akcji pt. „Świetlany recykling” polegającej na zbiórce wypalonych świec. Dzięki nim pozyskamy nowe świece do kościoła. Ogarki można składać w zakrystii.

10. Ze względu na dużą ilość osób przyjeżdżających do naszego kościoła, informujemy, że istnieje możliwość parkowania samochodów na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 oraz na parkingu Politechniki Rzeszowskiej.