1. Przez cały listopad od poniedziałku do soboty, odmawiamy różaniec w intencji naszych zmarłych, połączony z wyczytywaniem imion zapisanych na kartkach wypominkowych. Początek o godz. 17:15. Zapraszamy.

2. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza w piątek, 23 listopada na spotkanie dyskusyjne pt. „Ojcze nasz któryś jest…”. Początek o godz. 19:30 w sali duszpasterstwa akademickiego.

3. W najbliższy wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna. Zapraszamy na sobotni dyżur.

4. W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, 25 listopada podczas Mszy św. o godz. 8:30 odnowimy Jubileuszowy Akt przyjęcia Chrystusa jako Króla i Pana.

5. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza do udziału w grupie wsparcia dla osób borykających się z problemem alkoholowym oraz do grupy wsparcia dla rodzin i osób współuzależnionych. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu Przystani (516 797 171).

6. W ramach Tygodnia Ubogich wolontariusze ze Stowarzyszenia Zupełne Dobro na pomoc osobom z doświadczeniem bezdomności w Rzeszowie w zeszłą niedzielę zebrali 9 882 zł. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

7. Od najbliższej środy powrócimy po przerwie związanej z układaniem posadzki w Spowiednicy do normalnego trybu spowiedzi w dni powszednie czyli 6:30-7:00, 11:00-12:00 i 17:00-18:00.

8. W dniu dzisiejszym bracia zbierać będą ofiary na wykończenie nowej posadzki w naszym kościele. W ramach Akcji Grawitacja postanowiliśmy uhonorować hojnych darczyńców, którzy wpłacą kwotę powyżej 10 000 zł tabliczką pamiątkową, którą wmurujemy w kruchcie kościoła. Wszystkich informacji na ten temat udzieli Przeor klasztoru.