1. Przez cały listopad od poniedziałku do soboty, odmawiamy różaniec w intencji naszych zmarłych, połączony z wyczytywaniem imion zapisanych na kartkach wypominkowych. Początek o godz. 17:15. Zapraszamy.

2. W tym tygodniu dyżur w kancelarii będzie jedynie we wtorek 13 listopada w godz 15-17:30. W sobotę kancelaria będzie wyjątkowo nieczynna.

3. Studenci z duszpasterstwa akademickiego w korytarzu Galerii OPe sprzedają nowy numer miesięcznika W drodze oraz książki z naszego wydawnictwa. Serdecznie zapraszamy.

4. W 100-lecie odzyskania niepodległości Klub TP działający przy naszym klasztorze zaprasza na debatę o patriotyzmie i kościele w nowoczesnym społeczeństwie europejskim pt. „Czy naród jest do zbawienia koniecznie potrzebny?” Spotkają się filozofowie prof. Tadeusz Gadacz i prof. Aleksander Bobko. Zapraszamy na spotkanie 13 listopada o godz 19:00 w sali antykwariatu.

5. Dostępne są jeszcze wolne miejsca na kurs tańca, który rozpoczął się w miniony czwartek 8 listopada o godz. 20:00 Zapraszamy do naszej auli sportowej.

6. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza do udziału w grupie wsparcia dla osób borykających się z problemem alkoholowym oraz do grupy wsparcia dla rodzin i osób współuzależnionych. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu Przystani (516 797 171).

7. W ramach Tygodnia Ubogich wolontariusze ze Stowarzyszenia Zupełne Dobro prowadzą dziś zbiórkę na pomoc osobom z doświadczeniem bezdomności w Rzeszowie.

8. Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami we wnętrzu naszego kościoła oraz w spowiednicy w tym tygodniu od poniedziałku do soboty włącznie nie będzie dyżurów spowiedzi przez cały dzień.

9. W przyszłą niedziele, jak w każdą III niedzielę miesiąca, będziemy zbierać ofiary na wykończenie wnętrza kościoła. W ramach Akcji Grawitacja postanowiliśmy uhonorować hojnych darczyńców, którzy wpłacą kwotę powyżej 10 000 zł tabliczką pamiątkową, którą wmurujemy w kruchcie kościoła. Wszystkich informacji na ten temat udzieli Przeor klasztoru.