1. W tym tygodniu odeszła od nas do wieczności nasza parafianka śp. Apolonia Rogowska. Polecamy ją Waszej modlitwie.

2. Kartki wypominkowe, z wypisanymi imionami zmarłych można jeszcze składać w zakry­stii. W intencji tych zmarłych odprawiamy 12 Mszy św. tzw. rocz­nych – w pierwsze po­niedziałki miesiąca – a przez listopad odmawiać bę­dziemy wspólnie różaniec z odczytywaniem imion zmarłych. Serdecznie zapraszamy na pierwszą Mszę z tego cyklu już jutro – w poniedziałek o godz. 18:00

3. Przez cały listopad od poniedziałku do soboty, odmawiamy różaniec w intencji naszych zmarłych, połączony z wyczytywaniem imion zapisanych na kartkach wypominkowych. Początek o godz. 17:15.

4. Klub Ojca zaprasza na kolejne spotkanie „Wspólne odkrywanie świata czy przykry obowiązek, czyli o wsparciu dziecka w edukacji szkolnej.” Spotkanie odbędzie się w poniedziałek o godz. 20:00 w sali klubu.

5. Wraz z terciarzami zakonu dominikańskiego zapraszamy do modlitwy o dar potomstwa, przez wstawiennictwo św. Dominika – w najbliższą sobotę o godz 11:30.

6. W najbliższą sobotę o godz 18:00 zapraszamy na spotkanie idących przez życie w pojedynkę – grupy „Plus Minus 40”.

7. Zapraszamy na Zaduszki Jazowe, które odbędą się w sobotę 10 listopada o godz. 19:00 w naszym kościele. W tym roku usłyszymy Piotra Barona grającego na saksofonie tenorowym, Macieja Adamczaka na kontrabasie oraz Łukasza Żytę na perkusji. Po koncercie zbierać będziemy ofiary na nową posadzkę w naszym kościele.

8. W przyszłą niedziele studenci z duszpasterstwa akademickiego będą sprzedawać nowy numer miesięcznika W drodze oraz książki z naszego wydawnictwa.

9. W ramach Tygodnia Ubogich w następną niedzielę wolontariusze ze Stowarzyszenia Zupełne Dobro prowadzić będą zbiórkę na pomoc osobom z doświadczeniem bezdomności w Rzeszowie.

10. W 100-lecie odzyskania niepodległości Klub TP zaprasza na debatę o patriotyzmie i kościele w nowoczesnym społeczeństwie europejskim pt. „Czy naród jest do zbawienia koniecznie potrzebny?” Spotkają się filozofowie prof. Tadeusz Gadacz i prof. Aleksander Bobko. Zapraszamy na spotkanie 13 listopada o godz 19:00 w sali antykwariatu.

11. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza do udziału w grupie wsparcia dla osób borykających się z problemem alkoholowym oraz do grupy wsparcia dla rodzin i osób współuzależnionych. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu Przystani (516 797 171).

12. Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami we wnętrzu naszego kościoła w dniach od poniedziałku do piątku nie będzie dyżuru spowiedzi w godz. 11:00 – 12:00.