1. Zapraszamy na Medytację chrześcijańską w poniedziałki o godz. 19:30 z o. Mikołajem oraz w środy o 19:30 z o. Dominikiem – w sali medytacji na poddaszu w części duszpasterskiej.

2. Pragniemy poinformować, że od dzisiaj zamieszkał z nami br. Jeremi Tkaczyk OP, który odbywa u nas roczną praktykę. Serdecznie go witamy

3. Zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie Grupy Biblijnej – w najbliższy piątek o godz. 19:00 w „szarej sali” w części duszpasterskiej klasztoru.

4. Zapraszamy chętne dziewczynki oraz chłopców w wieku powyżej 8 lat do scholi dziecięcej, śpiewającej w niedziele podczas Mszy św. o godz. 10:00. Próby scholi odbywają się w soboty o godz. 10:00 w kościele. Od tego roku grupą opiekuje się s. Jordana.

5. Zapraszamy chłopców pragnących zostać ministrantami na zbiórkę Liturgicznej Służby Ołtarza, w każdą sobotę o godz. 10:00 w zakrystii. Opiekunem jest o. Włodzimierz.

6. Poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. odbędzie się w najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 10:00. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców w auli naszego klasztoru.

7. W niedzielę 30 września o godz. 20:00 zapraszamy do naszego kościoła na wyjątkowy koncert żydowskiej muzyki religijnej pt.: „14500 nut”, który upamiętni wszystkich przedwojennych żydowskich mieszkańców Rzeszowa. Wystąpią: Vox Varshe i Jakub Stefek. Serdecznie zapraszamy.

8. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza wszystkie osoby odczuwające skutki życia w stresie na zajęcia dotyczące technik uwalniania stresu i napięć z ciała. Zajęcia prowadzone będę przez certyfikowaną terapeutkę w dniach 29 i 30 września w naszym klasztorze. Wszystkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu 692 318 024.

9. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza osoby dorosłe na warsztaty dla osób nieśmiałych, zajęcia pt. „Skok przez płot” skierowane są do osób, które noszą w sobie wiele blokad, oporów i ograniczeń. Zajęcia odbędą się 10 października o godz. 18:00 Wszystkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu Przystani (516 797 171).

10. Już dziś zapraszamy, szczególnie członków Żywego Różańca, na Różańcowe Rekolekcje w dniach 5-7 października po Mszy Św. o godz. 18:00 w naszym kościele. Rekolekcje zakończymy Mszą św. w niedzielę o godz. 8:30.

11. Zapraszamy na katechezy przygotowujące do sakramentów bierzmowania i eucharystii dla dorosłych oraz katechumenat dla osób dorosłych nieochrzczonych. Zgłoszenia przyjmujemy również w kancelarii parafialnej.

12. Zapraszamy do zapisywania się na kolejną edycję wykładów w naszej Szkole Filozoficzno – Teologicznej św. Jacka. Wykłady z zakresu biblistyki, teologii i psychologii religii poprowadzą: prof. Henryk Machoń, Michał Wilk, o. Maciej Biskup OP oraz o. Dominik Ornawka OP. Zapisy przez stronę internetową oraz przez listę dostępną w zakrystii potrwają do 11 października. Koszt uczestnictwa wynosi 200 zł.

13. W zeszłą niedzielę na wykończenie wnętrza naszego kościoła zebraliśmy 10 098 zł. Serdeczne dziękujemy za wszystkie ofiary.

14. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotografii Janusza Witka pt.: „Inni”.