1. Pragniemy przypomnieć, że nastąpiła zmiana dyżurów spowiedzi w dni powszednie w naszym kościele. Spowiadamy w następujących godzinach: 6:30-7:00 , 11:00-12:00 i 17:00-18:00. Spowiedź kończymy w momencie rozpoczęcia Eucharystii.

2. W najbliższym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie jedynie we wtorek od godz. 15:00 do 17:30. Nie będzie dyżuru w sobotę!

3. Zapraszamy na Medytację chrześcijańska w poniedziałki o godz.19:30 z o. Mikołajem oraz w środy o 19:30 z o. Dominikiem – w sali medytacji na poddaszu w części duszpasterskiej.

4. Zapraszamy na pokutny różaniec fatimski w czwartek 13 września po Mszy św. o godz 18:00. w tym dniu nie będzie nabożeństwa o 17:30.

5. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza na spotkanie o postaciach biblijnych pt. „Abraham – Ojciec wielu spraw” w najbliższy piątek 7 września o godz. 19:30 w sali duszpasterstwa akademickiego.

6. Wyjazd na pielgrzymkę parafialną do sanktuarium w Tropiu i na Jamnej odbędzie się w najbliższą sobotę 15 września o godz.: 7:00 spod kościoła.

7. Zapraszamy na spotkanie wszystkich zaangażowanych do tej pory w służbę ołtarza, nawet sporadycznie oraz chłopców pragnących zostać ministrantami na pierwszą zbiórkę, która odbędzie się w najbliższą sobotę 14 września o godz. 10:00. Początek spotkania w zakrystii. Opiekunem grupy będzie o. Włodzimierz.

8. Zapraszamy chętne dziewczynki oraz chłopców w wieku powyżej 8 lat do scholi dziecięcej, śpiewającej w niedziele podczas Mszy św. o godz. 10:00. Próba scholi odbędzie się w sobotę o godz. 10:30 w kościele. Od tego roku grupą opiekuje się s. Jordana.

9. Spotkanie dla tegorocznych kandydatów do bierzmowania zapisanych na listę oraz ich rodziców odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 września po Mszy św. o godz. 17:17 w auli klasztoru.

10. Zapraszamy na katechezy przygotowujące do sakramentów bierzmowania i eucharystii dla dorosłych oraz katechumenat dla osób dorosłych nieochrzczonych. Zgłoszenia przyjmujemy również w kancelarii parafialnej.

11. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza osoby dorosłe na kurs języka hiszpańskiego od podstaw, który rozpocznie się we wrześniu. Wszystkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu Przystani (516 797 171) oraz w gablotce.

12. Zapraszamy do zapisywania się na kolejną edycję wykładów w naszej Szkole Filozoficzno – Teologicznej św. Jacka. Wykłady z zakresu biblistyki, teologii i psychologii religii poprowadzą: prof. Henryk Machoń, Michał Wilk, o. Maciej Biskup OP oraz o. Dominik Ornawka OP. Zapisy przez stronę internetową oraz przez listę dostępną w zakrystii potrwają do 11 października. Koszt uczestnictwa wynosi 200 zł.

13. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary na wykończenie wnętrza naszego kościoła.

14. W dniu dzisiejszym prowadzimy zbiórkę na Katolickie Radio Via. Ofiary można składać do skarbony znajdującej się z tyłu kościoła.

15. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotografii Janusza Witka pt.: „Inni”.