1. W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności nasz parafianin śp. Rafał Potocki. Powierzamy go Waszej modlitwie.
2. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 8:30 zapraszamy na zmianę Tajemnic Różańcowych.
3. Pragniemy poinformować, że z dniem 3 września nastąpi zmiana dyżurów spowiedzi w dni powszednie w naszym kościele. Spowiadać będziemy w następujących godzinach: 6:30-7:00 , 11:00-12:00 i 17:00-18:00. Spowiedź będziemy kończyć w momencie rozpoczęcia Eucharystii.
4. Młodzież, która ukończyła gimnazjum i pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania, prosimy o zapisanie się na listę kandydatów. Zapisać się można tylko osobiście i w godzinach pracy kancelarii.
5. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza osoby dorosłe na kurs języka niemieckiego, który rozpocznie się we wrześniu. Wszystkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu Przystani (516 797 171) oraz w gablotce.
6. Jesienny kurs tańca towarzyskiego rozpocznie się 4 września o godz. 18:00 w auli sportowej. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców będzie istniała możliwość przygotowania układu pierwszego tańca weselnego.
7. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do sanktuarium św. Świerada w miejscowości Tropie połączonej z modlitwą przed ikoną Matki Bożej Niezawodnej Nadziei w dominikańskim kościele na Jamnej, która odbędzie się w sobotę 15 września. Zapisy dla osób chętnych w zakrystii.
8. Pragniemy poinformować, że naszą parafię opuszcza s. Świerada pełniąca w naszej parafii posługę zakrystianki. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Jej za niezmiernie oddaną pracę, poświecenie i życzliwość oraz życzymy siostrze błogosławieństwa na nowej placówce w Zakopanem, gdzie pełnić będzie funkcję przełożonej wspólnoty. Nową zakrystianką będzie s. Jordana, którą ciepło witamy powtórnie w naszej Parafii.
9. W dniu dzisiejszym bracia zbierać będą ofiary na wykończenie wnętrza naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać