1. W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności nasza parafianka Władysława Patruś. Prosimy o modlitwę w Jej intencji.
2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty o godz. 17:30.
3. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. sprawowaną we wtorek 26 czerwca o godz. 18:00 w 60. rocznicę święceń naszych braci: o. Bogusława Golaka OP i o. Zdzisława Kosteckiego OP. Obaj przyjęli święcenia prezbiteratu w naszej krakowskiej Bazylice Trójcy Świętej 26 czerwca 1958 roku. Powierzamy ich waszej modlitwie.
4. W następna niedzielę po mszy św. o godz. 8:30 odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca.
5. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza:
– osoby dorosłe na intensywny wakacyjny kurs języka hiszpańskiego, który odbywać się będzie w sierpniu;
– na warsztaty dedykowane małżonkom oraz narzeczonym pt. Siedem zasad dobrego małżeństwa, które odbędą się w sobotę 30 czerwca;
Szczegółowe informacje oraz zapisy na wspomniane wydarzenia pod numerem telefonu dostępnym w gablocie. (516 797 171)
6. CPR Przystań zaprasza również osoby odczuwające skutki życia w stresie do udziału w zajęciach grupowych oraz indywidualnych dotyczących uwalniania napięć oraz stresu. Wszelkie informacje oraz zapisy pod nr telefonu podanym w gablocie (692 318 024).
7. Zapraszamy na wakacyjny kurs tańca, który rozpocznie się w czwartek 5 lipca o godz. 20:00 w auli sportowej. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym.
8. W ostatnią niedziele zebraliśmy na wnętrze naszego kościoła ofiarę w wysokości 10059 zł. Serdecznie dziękujemy.
9. Dzieciom, młodzieży, rodzicom i nauczycielom, wszystkim, którzy wy­jeżdżają na waka­cje i którzy pozostają w domach życzymy udanego i bez­piecznego wypo­czynku.
10. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Dawida Rojka pt. „Eklektyczna Azja – Portrety”.