1. Jeszcze dziś zapraszamy o godz. 15:00 na spotkanie modlitewne: Z Miłosierdzia w Duchu Świętym, które jest przygotowaniem do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Następne, a zarazem ostatnie spotkanie odbędzie się w kolejną niedzielę 13 maja o godz. 15:00 w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe – w ciągu tygodnia o godz. 17:30. Informujemy, że nie będzie nabożeństwa w niedzielę.
3. W najbliższy poniedziałek 7 maja o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. Roczną za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych.
4. Klub Ojca zaprasza na spotkanie pt. Bezpieczeństwo dzieci, młodzieży oraz rodziny w internecie, które poprowadzi p. Piotr Ożarski z Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli. Początek spotkania w najbliższy poniedziałek o godz. 20:00 w Auli klasztoru.
5. Wiosenno-letni cykl kursów tańca rozpocznie się w najbliższy wtorek 8 maja o godz. 18:00 w auli sportowej. Zapisy przez zajęciami. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca w prezencie ślubnym. Prosimy o przynoszenie obuwia zamiennego. Wszyscy chętni zostaną przyjęci.
6. W sobotę 12 maja o godz. 18:45, zapraszamy na pokutny różaniec fatimski zakończony indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem, podczas którego modlić się będziemy o dar pokoju dla świata.
7. W najbliższą sobotę zapraszamy na nabożeństwo do św. Dominika z prośbą o dar rodzicielstwa. Początek o godz. 11:30.
8. W przyszłą niedzielę celebrujemy w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 10:00. Prosimy o pozostawienie wolnych miejsc dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodzin oraz gości.
9. W przyszłą niedzielę studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedawać będą książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze.
10. Klub Seniora zaprasza na wspólny wyjazd do Bazyliki św. Antoniego w Radecznicy, który odbędzie się w przyszły poniedziałek 14 maja – zapisy do najbliższego czwartku pod numerem telefonu 506 083 910
11. Nasza grupa charytatywna św. Marcina de Porres w kwietniu zebrała do skrzynki kwotę 2066 zł 50 gr. Za wszelkie ofiary składane na rzecz najuboższych wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.
12. Galeria OPe zaprasza na nową zbiorową wystawę fotografii pt. Szalony Kraków autorstwa fotoreporterów zrzeszonych w Witrynie krakowskiej.