1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty o godz. 17:30.
2. Informujemy, że od poniedziałku do piątku większa część naszej wspólnoty klasztornej wyjeżdża na swoje doroczne rekolekcje. W związku z tym nie będzie dyżuru w kancelarii parafialnej we wtorek. Informujemy, także, że od poniedziałku do piątku włącznie nie będzie w naszym kościele spowiedzi.
3. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza na spotkanie pt. Jak rozpoznać swoje powołanie ? w piątek o godz. 19:30 w sali duszpasterstwa akademickiego.
4. Już dziś zapraszamy na spotkanie oraz dyskusję o Kościele i Polsce z udziałem o. Ludwika Wiśniewskiego OP zorganizowane przy współudziale Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Spotkanie połączone będzie z promocją najnowszej książki o. Ludwika pt.: „Nigdy nie układaj się ze złem. Pięćdziesiąt lat zmagań o Polskę i Kościół”. Spotkanie odbędzie się w Auli naszego klasztoru we wtorek 29 maja o godz.: 19:00. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejszą rezerwację pod adresem dostępnym na plakacie.
5. W dniu dzisiejszym zbierać będziemy ofiary na wykończenie wnętrza naszego kościoła.
6. Galeria OPe zaprasza na zbiorową wystawę fotografii pt. Szalony Kraków autorstwa fotoreporterów zrzeszonych w Witrynie krakowskiej.