1. W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności nasza parafianka Aniela Pukała. Prosimy o modlitwę w Jej intencji.

2. Jeszcze dziś po raz ostatni zapraszamy na spotkanie modlitewne: Z Miłosierdzia w Duchu Świętym. Początek o godz. 15:00.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty o godz. 17:30.

4. W najbliższy wtorek zapraszamy na wspólne czytanie bajek z dziećmi w ramach spotkania: Pediatrzy czytają dzieciom. Tym razem gościem specjalnym będzie znana autorka książek dla najmłodszych p. Joanna Krzyżanek, która opowie o swojej najnowszej książce: Pierwsza pomoc. Początek o godz. 18:00 w pomieszczeniu Antykwariatu.

5. W najbliższą sobotę 19 maja w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na modlitewne czuwanie. W programie: Akatyst ku czci Ducha Świętego, konferencja oraz Eucharystia. Początek nabożeństwa o godz. 19:00.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Rocznicę Pierwszej Komunii św. Prosimy o pozostawienie wolnych miejsc dla dzieci, ich rodzin oraz gości podczas Mszy św. o godz. 10:00.

7. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary na wykończenie wnętrza naszego kościoła.

8. W dniu dzisiejszym studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedawać będą książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze pt. Samotność, która boli. W dniu dzisiejszym szczególnie polecamy książkę pt. Sankofa. Nie zmarnuj życia autorstwa o. Tomasza Gaja OP oraz Magdaleny Pajkowskiej.

9. Galeria OPe zaprasza na zbiorową wystawę fotografii pt. Szalony Kraków autorstwa fotoreporterów zrzeszonych w Witrynie krakowskiej.

10. Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie Szopka, bardzo serdecznie zaprasza na spotkanie otwarte z Kingą Baranowską, polską himalaistką, zdobywczynią dziewięciu ośmiotysięczników.
Spotkanie odbędzie się we wtorek 15 maja w budynku V, Politechniki Rzeszowskiej, w sali V1 o godzinie 19.00 Bardzo serdecznie zapraszamy
Szczegóły na plakacie w gablocie