1. W tym tygodniu kancelaria czynna będzie według stałego grafiku.

2. Z dniem dzisiejszym 2 kwietnia kończy swój urząd przeora o. Romuald Jędrejko. Dziękujemy mu za posługę przeora oraz proboszcza w naszej parafii. We wtorek 3 kwietnia czekają nas w klasztorze wybory nowego przełożonego. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji naszej wspólnoty byśmy dokonali właściwego wyboru. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji podczas Mszy św. o godz. 8:00.

3. Kościół Polski obecny rok poświęcił Osobie Ducha Świętego. Od najbliższej Niedzieli 8 kwietnia, a więc Uroczystości Bożego Miłosierdzia zapraszamy na cykl 6 spotkań modlitewnych : Z Miłosierdzia w Duchu Świętym, będących przygotowaniem do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Złożą się na nie; krótka konferencja, koronka do Bożego Miłosierdzia oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z modlitwą uwielbienia. Spotkania odbywać się będą w kolejne niedziele o godz. 15:00 do Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego przypadającej 13 maja.

4. W przyszłą niedzielę studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedawać będą książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze.

5. Zapraszamy na nabożeństwo – modlitwę przez wstawiennictwo św. Dominika o dar potomstwa oraz w intencji poczętych dzieci w następną sobotę 14 kwietnia o godz. 11:30.

6. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza osoby dorosłe na warsztaty dla osób nieśmiałych pt. Skok przez płot, które skierowane są do osób mierzących się z rożnego rodzaju blokadami, oporami oraz ograniczeniami. Początek warsztatów w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 17:30. wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu dostępnym w gablocie (516797171).

7. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza rodziców na warsztaty, których celem będzie zrozumienie świata nastolatków. Zajęcia pt. Półpiętro – Warsztat dla Rodziców Nastolatków odbędą się w czwartek 19 kwietnia o godz. 17:00. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu dostępnym w gablocie (516797171).

8. Galeria OPe zaprasza na nową wystawę fotografii autorstwa Katarzyny Warańskiej pt.: Chasydzkie Sacrum.