1. W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności ś.p. Paulina Bułdys oraz Franciszek Ziemba. Prosimy o modlitwę w Ich intencji.
2. Jeszcze dziś zapraszamy o godz. 15:00 na spotkanie modlitewne: Z Miłosierdzia w Duchu Świętym, które jest przygotowaniem do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Następne spotkania odbywać się będą w kolejne niedziele o godz. 15:00 do Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego przypadającej 13 maja.
3. Pragniemy poinformować, że dnia 10 maja naszą parafię opuści dotychczasowy duszpasterz młodzieży o. Paweł Koniarek OP, który podejmie pracę duszpasterza akademickiego, w klasztorze Gdańskim. Pragniemy serdecznie podziękować mu za dotychczasową ofiarną pracę i życzyć obfitego błogosławieństwa w nowym klasztorze. W przyszłą niedzielę 6 maja o. Paweł odprawi ostatnią Mszę o godz.:17:17
4. Rozpoczyna się miesiąc poświęcony Matce Bożej. Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa majowe – w ciągu tygodnia o godz. 17:30. Informujemy, że nie będzie nabożeństwa w niedzielę.
5. Informujemy, że we wtorek 1 maja nie będzie dyżuru w kancelarii parafialnej. Zapraszamy na dyżur sobotni od 10:00-12:30.
6. W czwartek 3 maja obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Główne uroczystości w Rzeszowie rozpoczną się Mszą św. w Farze o godz. 9:30, zaś ich kontynuacja będzie miała miejsce na Rynku. Zachęcamy do licznego uczestnictwa. W naszym kościele w tym dniu Msze św. jak w dni powszednie: godz. 7:00, 8:00, 12:00 oraz 18:00.
7. W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy dzieci o godz. 16:00, po spowie­dzi Msza św. o godz. 16:30.
8. W pierwszą sobotę maja odwiedzimy cho­rych parafian z po­sługą duszpasterską. Prosimy o powiadomienie zainteresowanych osób.
9. W najbliższą niedzielę po mszy św. o godz. 8:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
10. Wiosenno-letni cykl kursów tańca rozpocznie się we wtorek 8 maja o godz. 18:00 w auli sportowej. Zapisy przez zajęciami. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca w prezencie ślubnym. Prosimy o przynoszenie obuwia zamiennego. Wszyscy chętni zostaną przyjęci.
11. Galeria OPe zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Katarzyny Warańskiej pt.: Chasydzkie Sacrum.