1. W ostatnim tygodniu odeszły od nas do wieczności Pani Maria Chlebicka i Pani Elżbieta Stręk. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

2. Dzisiaj zapraszamy o godz. 15:00 na spotkanie modlitewne: Z Miłosierdzia w Duchu Świętym, które jest przygotowaniem do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Następne spotkania odbywać się będą w kolejne niedziele o godz. 15:00 do Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego przypadającej 13 maja
.
3. Klub Ojca zaprasza na kolejne spotkanie n.t. „Bezpieczeństwo finansowe rodziny, czyli „Tatoplan” na sytuacje kryzysowe”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 16 kwietnia o godz. 20:00 w sali Klubu.

4. We wtorek 17 kwietnia o godzinie 18:00 w Antykwariacie Charytatywnym kolejne spotkanie z cyklu: Pediatrzy Czytają Dzieciom.

5. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza rodziców na warsztaty, których celem będzie zrozumienie świata nastolatków. Zajęcia pt. Półpiętro – Warsztat dla Rodziców Nastolatków odbędą się w czwartek 19 kwietnia o godz. 17:00. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu dostępnym w gablocie (516797171).

6. Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie SZOPKA zaprasza na spotkanie otwarte z p. Tomaszem Szpikowskim, pt. „Zacznij szukać – gdzie biznes spotyka się z życiem”, które poprowadzi Grzegorz Boratyn. Spotkanie odbędzie się 19 kwietnia o godz. 19.00, na Politechnice Rzeszowskiej, budynek S, sala S1 (po przeciwnej stronie ul. Powstańców Warszawy). Bardzo serdecznie zapraszamy.

7. Galeria OPe zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Katarzyny Warańskiej pt.: Chasydzkie Sacrum.

8. W dniu dzisiejszym zgodnie z zapowiedzią bracia zbierać będą ofiary na nowe tabernakulum do naszego kościoła.